• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Bastore

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Bastore

Nostra_22 nqs se ke bezdi dhe problem mund te na japesh ndonje shembull te ketyre ndeshjeve qe ve ne 1x2 dhe me handicap.
Flm gjithsesi
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Bastore

O nostra ,po na bere kureshtar o burr i dheut , na jep ndonje shembull te kesaj qe ke thene .
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Bastore

Pasi provova disa ndeshje dhe perseri nuk dilnje gjithmon me fitim si the ti.Mund te dilje me +25 por dhe me -15.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bastore

Qe te hapesh nje logari ne ate kompanine ne fjale, duhet qe minimalisht te fusesh 500usd. Vazhdon te te interesoje ?
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Bastore

Duke qene se e paske provuar ti dhe sta ka ndodhur gje (mesa duket ) atehere vazhdon akoma te me interesoje ...
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bastore

Une e kam rreptesisht te ndaluar, deri ne ndjekje penale nese tentoj...

Gjithsesi, e rendesishme mbi te gjitha eshte te njohesh koificentet thyesore dhe aziatike qe drejtojne koeficentet ne te gjithe boten.
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
Titulli: Bastore

Qe te hapesh nje logari ne ate kompanine ne fjale, duhet qe minimalisht te fusesh 500usd. Vazhdon te te interesoje ?
LOL po mire mer.. jep nje link te kompanise.. jep ndonje info me shume... un nuk luaj por pak a shume e di ca eshte Handicap e gjera te tilla.. pastaj sa te sigurta jan keto kompanite aziatike se sdi gje :p jep noi info me shume se ste hajne qente :p
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
Titulli: Bastore

ahaha o nostre e mora vesh po ca perfitimi ka kj faqe nga ato qe jan bwin e bla bla ne europe?
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Bastore

Nostra me ne fund e nxorre lol (vetem po te mos na kesh genjyer :) ).
Megjithese spo gjej ndonje gje ndryshe nga faqet e tjera ne kjo.
Madje kjo kompani ka qene e implikuar dhe ne trukime ndeshjesh
Flm gjithsesi
 
Top