• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bayern-Valencia, në dyshim prania e Roben

cent

...Lontano
axclh.jpg
Bajerni i Mynihut do të përballet me Valencian në Ligën e Kampioneve. Për trajnerin, Jup Hejnkes ka lindur një problem dhe bëhet fjalë për Arjen Roben. Futbollisti holandez ka pësuar një dëmtim muskular dhe nuk luajti në përballjen me Mainzin në kampionat, ndërkohë që është në dyshim edhe për sfidën me valencianët.

ثshtë vetë 28 vjecari që e ka pranuar këtë pasiguri në një intervistë për televizionin e Bajernit të Mynihut, edhe pse ai i është rikthyer stërvitjes.

'Ndihem më mirë-tha Roben në intervistën e tij-por ne duhet të tregohemi të kujdesshëm, pasi na presin shumë ndeshje në këtë sezon. Nuk më mbetet gjë tjetër vecse të pres dhe të shoh se cfarë do të ndodhë"

Ndërkohë krejtësisht ndryshe është gjendja e Frank Riberi. Edhe francezi mungoi në ndeshjen e fundjavës, por ka shumë mundësi që ai të jetë i pranishëm përballë Valencias në Ligën e Kampioneve. Sfida mes Bajernit të Mynihut dhe Valencias do të luhet ditën e mërkurë në Alianz Arena.

/tch
 
Top