• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bee Orchid - Orkidea bletë!

ricky_ch

******
Last edited by a moderator:

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Bee Orchid - Orkidea bletë!

Ate orkidene e dyte ku insekte mimizohen me te e kam pare ndersa te paren jo.
Une nje pytje kisha, pse lulja duhet te shumezohet me femren?
 
Titulli: Bee Orchid - Orkidea bletë!

Edhe natyra vet qenka hileqare :p
Perdor lloj lloj strategjish per interesat e veta :)
Video interesante
 
Top