• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Befason Angela Merkel: Nëse rrëxohet Qeveria KURTI, harrone Europën!

legjenda

Tetova
Kancelarja Angela Merkel e cila sot doli negativ në koronavirus ka premtuar ndihmë për Kosovën në luftimin e pandemisë globale.
Merkel, e cila u vetëizolua në shtëpinë e saj pasi mjeku që i dha vaksinën kundër pneumonisë doli pozitiv në koronavirus, komentet i bëri në një video-bisedë me kryeministrin Albin Kurti.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:
news – Bir başka WordPress sitesi
 
Private conversations
Help Users
    Top