• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

@belaa ka thy kemben!!!!

Tip

Antarë i Respektuar
LMAO... hajd tju puth icik tgjithve kolektivshe... mbot me qesh qe hala pa hap syt mir!

@Belaa mas 2 mujesh:

1689782


P.S le te shperthej ahengu!!! Ni përrsëndetje e vecant cant cant, skon për Belaa elaa elaa!!!

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
@Belaa mou! :) fillimisht e mora si shaka.
aman ,Te kaluara e dashur!! filia pola.
 

Belaa

Antarë i Respektuar
LMAO... hajd tju puth icik tgjithve kolektivshe... mbot me qesh qe hala pa hap syt mir!

@Belaa mas 2 mujesh:

Shiko fotografinë 1689782

P.S le te shperthej ahengu!!! Ni përrsëndetje e vecant cant cant, skon për Belaa elaa elaa!!!

A ti vdeksh jarebi o te hongsha hallven un ty se kam qesh me te madhe o damlla :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Hec te jap i big hugs vetem se mbone me qesh :)
 
  • Dashuri
Reactions: Tip

Belaa

Antarë i Respektuar
Buuuuuuuum!!! Me ne fund erdhi!!!
Lancohet libri!!!
Tashme ne te gjithe bibliotekat e Shqiperis!

Shiko fotografinë 1689826
Ta befsha varrin ty un me thonj ishalla, :p zhduku mer damlla se shenjen e pellembes qe la @Barnaba do e fshij gjyshi @MrCool dhe bisha @WxP me llap, skam nevoj per llapen tende kam hamshorat e mi :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Top