• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bëni kujdes, kët janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit

Hera

Βιβλίο φάγος
Bëni kujdes, kët janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit

Këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit i sjell për ju. Mësoni nëse jeni mes tyre.

Gaforrja
Gaforrja është një nga shenjat më emocionale të zodiakut dhe është tepër e vetëdijshme për inteligjencën emocionale. Natyra pasionante e kësaj shenje dielli funksionon si një shpatë me dy tehe pasi gjërat mund të errësohen shumë shpejt. Ju nuk dëshironi të njihni anën e keqe të Gaforres, e cila përjeton shpesh herë luhatje humori. Në fund të fundit, ata që janë gaforre në zodiak dihet se e përdorin ndonjëherë ‘gaforren’ brenda vetes.

Binjakët
Nëse i njihni Binjakët, do të dini që kjo shenjë është jashtëzakonisht e paparashikueshme. Binjakët janë mësues të shpejtë, të zgjuar dhe të shoqërueshëm, por kanë një tendencë të jenë goxha të rrezikshëm. Ata janë të vështirë për tu lexuar dhe përshtaten me ndryshimet shumë shpejt. Këto tipare të njëjta i bëjnë ata të jenë organizatorë të mirë dhe të përgatisin një ushtri kundër jush. Këshilla e vetme për ti shpëtuar kësaj shenje është të mos e ndani sekretin tuaj me të pasi mund ta përdorë kundër jush.

Akrepi
Kjo nuk duhet të befasojë askënd. Akrepi është i zjarrtë dhe tepër pasionant. Të gjithë e dinë se kanë një aftësi për të dominuar, prandaj njihen si udhëheqës të lindur dhe dashnonorë pasionantë, por askush nuk do dontë të njihte anën e tyre më të keqe.
Një Akrep i irrituar mund t’ju stresojë si askush tjetër dhe nuk ka nevojë domosdoshmërisht për ndonjë mjet fizik për ta bërë këtë. Ata janë jashtëzakonisht manipulues nga natyra. Pra, nëse doni të njihni anën e errët të Akrepit, ju sugjerojmë të mos e provokoni atë.
 
Top