• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Mir E Ka Than :)
Epo ky popull jemi qe lypim akoma Turkun, Enverin, Saliun etj etj ...

thjeshte,shkurt e paster !DEFINICIONI I POLITIKANIT
( Per gjith naivet dhe militantet )

Politikan eshte Një person i cili përdor detyrën publike për të avancuar interesat personale ose partiake .
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Kaq shume 23 :S

C'fare dobesie ne pergjithesi...... :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Nuk u bo egoist po ky popull duhet me u udheheq me qoban jo me politikan qaty o problemi....U harruan tte mirat qe ju pruni me flasin per gerdec e 21 janar hhahahhahaa keta qe morali i tyre eshte zero ...
Jemi te papare si komb kemi per kryeminister nje njeri qe akuzon se gruaja e tij se ka djalin me te por me babain e ti.

Vras mendjen, ti qe shan tgjithe shqiptaret, nga na dole kaq i zgjuar e i moralshem mes ktij populli budalla?? si kemi humb kaq keq ne e s'marrim mend e tua ?! :sdi:
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Vras mendjen, ti qe shan tgjithe shqiptaret, nga na dole kaq i zgjuar e i moralshem mes ktij populli budalla?? si kemi humb kaq keq ne e s'marrim mend e tua ?! :sdi:
Nuk e pergjithesoj vetennga ky lloj mentaliteti populli shqiptar oshte mesu me u udheheq nga qoban si kendej si andej jemi aq te paafte sa manipulojne me neve edhe ata qe vet jan per kurban ti merre si te duash.Po te merrnit perceptimet e mija sdo votonit njeriun qe akuzon baban e vet qe djali i tij nuk eshte i tij po i babase seti kjo oshte shqiperia mos me citomo ketu te me besh te zgjuaren une te tregova qka ka thon kryeminisrei qe ju e votuat se po me duket banale te shenderrohet ne personale...

Une te pakten e pranoj edhe e di veten se ku jam nuk jam sikur ajo shtresa ejuaj ne shqiperi qe edhe kur smundet gruaja ta mberrij orgazmen fajesohet sali berisha...


Met mira te dyja anet e kufirit sdo te ken me burre si Sali Berisha , njerezit jan asi qe duan vetem ate qe komvenon per vete por sikur ne shqiperi sme ka ra te shof njeri qe fajeson qeverin per qdo send.
Fajesohet qeveria pse vonohet taksia rruge te -kqija
Fajesohet qeveria pse kriza ekonomike mezi mbijetojne\
Fajesohet qeveria edhe pse ju prishet skedina se armando duka ka kurdis ndeshjet.
Fajesohet qeveria qe pse dikush ka shume e dikush ska hiq duan kohen e xhaxhit te ken te gjithe njesoj nje moll ta ndan ne 3 milion vende.
Fajesohet qeveria se pse nuk knaqesia ****uale...-edhe kur si qohet shqiptarit fajet ne qeveri dikush i ka
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Nuk e pergjithesoj vetennga ky lloj mentaliteti populli shqiptar oshte mesu me u udheheq nga qoban si kendej si andej jemi aq te paafte sa manipulojne me neve edhe ata qe vet jan per kurban ti merre si te duash.Po te merrnit perceptimet e mija sdo votonit njeriun qe akuzon baban e vet qe djali i tij nuk eshte i tij po i babase seti kjo oshte shqiperia mos me citomo ketu te me besh te zgjuaren une te tregova qka ka thon kryeminisrei qe ju e votuat se po me duket banale te shenderrohet ne personale...

Une te pakten e pranoj edhe e di veten se ku jam nuk jam sikur ajo shtresa ejuaj ne shqiperi qe edhe kur smundet gruaja ta mberrij orgazmen fajesohet sali berisha...


Met mira te dyja anet e kufirit sdo te ken me burre si Sali Berisha , njerezit jan asi qe duan vetem ate qe komvenon per vete por sikur ne shqiperi sme ka ra te shof njeri qe fajeson qeverin per qdo send.
Fajesohet qeveria pse vonohet taksia rruge te -kqija
Fajesohet qeveria pse kriza ekonomike mezi mbijetojne\
Fajesohet qeveria edhe pse ju prishet skedina se armando duka ka kurdis ndeshjet.
Fajesohet qeveria qe pse dikush ka shume e dikush ska hiq duan kohen e xhaxhit te ken te gjithe njesoj nje moll ta ndan ne 3 milion vende.
Fajesohet qeveria se pse nuk knaqesia ****uale...-edhe kur si qohet shqiptarit fajet ne qeveri dikush i ka
Ja ke fut kot fare yllo si replike .
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

Po pse mos vall vdiq Berisha se e keni marre sikur cofi. thjesht nuk do kthehet ne nje enver hoxha te dyte...23 vjet boll i ka. i erdhi ora dhe koha per te dhen doreheqje nga qeverisja e shtetit, se ne parti do jet, deputet po. cfare doni ju o popull. vertet qe skuptoj. Ishte nje humbje e thelle, gjithe shqiperia votoi qe Saliu te ikte nga pushteti dhe jo te vdiste....e kjo ndodhi, Madje mendoj se eshte treguar i zgjuar qe dha doreheqje edhe nga lidershipi i pd...sepse me vone do ti kthehej kunder.....Doli si nje figure e vlersuar, ndryshe brenda vitit populli do e kishte ngren te gjalle............Ah o saliberishian edhe njehere...sala nuk vdiq qe po e qani si Enverin qemoti :p
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Berisha largohet nga politika pas 23 vjetësh?

ketu shof postime veq sa me rrit numrin te disave me thone ja ke fut kot veq pse e kam zgjate argumentiminn tem ,berisha beri gjera te mdhaja per shqiperin te shohim qfare do bejne keta hajdutet qe keni votuar
 
Top