Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
kuadër të qëndrimit të tij në Kinë kryeministri shqiptar Sali Berisha vizitoi sot murin e madh kinez në Badaling, pjesa me strategjike e murit mijëravjeçar, të ndërtuar për të mbrojtur Kinën nga sulmet e jashtme.

Zyra e shtypit pranë Kryeministrisë, bëri të ditur se Kryeministri Berisha, ngjiti mbi 1500 shkallët që të çojnë në njërën nga majat e këtij segmenti, ku i'u akordua nga autoritetet lokale, një çertifikatë si Kryeministri që është ngjitur në pikën më të lartë të murit.

Duke i'u përgjigjur interesimit të medias, Kryeministri Berisha u shpreh se "lodhja nuk ndihet kur ngjitesh në një nga monumentet më madhështore të historisë së njerëzimit".

"Ngjitja është gjithnjë e këndshme, të lodh, por të lartëson. Kjo është merita e ngjitjes. Miku im kinez më thotë se është ngjitja më e lartë në mur se çdo Kryeministër tjetër që ka vizituar murin. I'u përgjigja se kjo ngjitje është sa kulturore, aq edhe elektorale, ndaj dhe e bëj me shumë kënaqësi. Le ta quajmë këtë pra edhe një komponent kulturor-elektoral të udhëtimit tim. Pjesa tjetër, është pjesa zyrtare", u shpreh Kryeministri Berisha.

Pjesa e murit në Badaling, e mbiquajtur edhe "çelësi i portës veriore të Pekinit", është pjesë e trashëgimisë kulturore të UNESCO-s që nga viti 1987.

Më shumë së 400 kryeministra dhe presidentë të vendeve të ndryshme të botës e kanë vizituar këtë mur në Badaling, i cili konsiderohet si një simbol paqeje dhe miqësie midis popullit kinez dhe popujve të tjerë të botës.
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Aty ku eshte rritur Berisha, edhe dhia iken me frena dore E cfare i ka nje malok si ai ca shkalle te murit kinez per ti ngjit
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Aty ku eshte rritur Berisha, edhe dhia iken me frena dore E cfare i ka nje malok si ai ca shkalle te murit kinez per ti ngjit

berisha asht malcor,
malok eshte vetem ilir meta, LOL
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Aty ku eshte rritur Berisha, edhe dhia iken me frena dore E cfare i ka nje malok si ai ca shkalle te murit kinez per ti ngjit

pse po na shane kryeministrin,nuk lindin te gjithe ne qytet,dikush do linde dhe ne bjeshket e tropojes.
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Aty ku eshte rritur Berisha, edhe dhia iken me frena dore E cfare i ka nje malok si ai ca shkalle te murit kinez per ti ngjit
Shumë të qytetarizuar jeni juve shqiponjat e Shqipërisë
 

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Ky ketu eshte lideri juaj me i fort ne shtepine e Lirise se tij sepse ne bote hahahhahaha sa me bete te qesh .
Ja kush eshte Sala juaj i dashur


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xNGj93mFB88]YouTube - Kush أ«shtأ« Sali Berisha?[/ame]

SHIKIM TE KENDSHEM
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Зngjεll;152802 said:
Ky ketu eshte lideri juaj me i fort ne shtepine e Lirise se tij sepse ne bote hahahhahaha sa me bete te qesh .
Ja kush eshte Sala juaj i dashur


YouTube - Kush أ«shtأ« Sali Berisha?

SHIKIM TE KENDSHEM

qa don te thuash me kte,pse ai mjekerr cjapi qe ishte para kti ka bere me shume.
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Po shikoja tek lajmet shkarazi dhe me beri pershtypje nje pjese e fjalimit te Saliut ne kine , ku kishte then qe : qeveria komuniste kineze edhe ajo demokrate shqipetare LOL i kan ber shtet e tyre , ta parat ne bote per zhvillim LOL
Imagjino sikur ta dinin kinezet se ca thot saliu yn per komunizmin tashme ,sepse dikur ishte servil i mire ;) , do e kishin hedh nga muri LOL LOL
Gjithesesi mjer per shqipetaret qe kan per drejtues nje psikopat me plot kuptimin e fjales e gjer sa te zhduket nga faqa e dheut dhe ky si fatosi , shqiperia ska per te ecur kurre perpara....
Partia demokratike nese do kishte patur drejtues si Topi apo Mustafaj ,do kishte qen shum here me e preferuar nga populli e do zhgenjnte me pak
;)
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Baca Berish na ka cue ne Tirane na ka dhan Toka falas, na ka veshun Polic or ti imi rahat.

LOL
 
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Po shikoja tek lajmet shkarazi dhe me beri pershtypje nje pjese e fjalimit te Saliut ne kine , ku kishte then qe : qeveria komuniste kineze edhe ajo demokrate shqipetare LOL i kan ber shtet e tyre , ta parat ne bote per zhvillim LOL
Imagjino sikur ta dinin kinezet se ca thot saliu yn per komunizmin tashme ,sepse dikur ishte servil i mire ;) , do e kishin hedh nga muri LOL LOL
Gjithesesi mjer per shqipetaret qe kan per drejtues nje psikopat me plot kuptimin e fjales e gjer sa te zhduket nga faqa e dheut dhe ky si fatosi , shqiperia ska per te ecur kurre perpara....
Partia demokratike nese do kishte patur drejtues si Topi apo Mustafaj ,do kishte qen shum here me e preferuar nga populli e do zhgenjnte me pak
;)

:karton bravo:karton
 

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

qa don te thuash me kte,pse ai mjekerr cjapi qe ishte para kti ka bere me shume.

Dua te them qe shqipetaret ti hapin syte njehere e mire sepse jane qerruar dhe kane harruar vuajtjet qe i ka sjelle ky kriminel dhe ai tjeri biles Nano te dy jane kriminela te shqiptareve .
Jane te dy politikanet me deshtak, me te korruptuar, me kriminela, me maskarenj, me katila qe ekzistojne ne kete rruzull tokesor .
Nuk kam pare une presidenta qe ti cojne ne vdekje popullin e vet, ja kete e pashe me Shqiperine time te dashur :( nga keta te dy matrapazet : nano dhe Berisha .
kaq desha te thoja dhe as dua te diskutoj me per keta plera te ngelura pa pastruar .
Uroj qe shqiptaret te dine kujt t'ia japin voten kete here .
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Po shikoja tek lajmet shkarazi dhe me beri pershtypje nje pjese e fjalimit te Saliut ne kine , ku kishte then qe : qeveria komuniste kineze edhe ajo demokrate shqipetare LOL i kan ber shtet e tyre , ta parat ne bote per zhvillim LOL
Imagjino sikur ta dinin kinezet se ca thot saliu yn per komunizmin tashme ,sepse dikur ishte servil i mire ;) , do e kishin hedh nga muri LOL LOL
Gjithesesi mjer per shqipetaret qe kan per drejtues nje psikopat me plot kuptimin e fjales e gjer sa te zhduket nga faqa e dheut dhe ky si fatosi , shqiperia ska per te ecur kurre perpara....
Partia demokratike nese do kishte patur drejtues si Topi apo Mustafaj ,do kishte qen shum here me e preferuar nga populli e do zhgenjnte me pak
;)

Berisha eshte lider Karizmatik dhe eshte i vendosur,krenar dhe burreror, Keto jan disa shtylla kryesore qe mbajne Berishen.

ate 'psikopat' merre dhe coja Fatos Nanos (ku tha Kosova eshte ceshtje e Serbise kur u takua me Millosheviqin)

ose coja ati hamallit Edvin rames
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Duam Salen Mbret dhe pike......

ps : e hengri mbreti zocke o burrelso LOL LOL LOL do ta beje klounin personal ahahahahahahahahah
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Berisha eshte lider Karizmatik dhe eshte i vendosur,krenar dhe burreror, Keto jan disa shtylla kryesore qe mbajne Berishen.

ate 'psikopat' merre dhe coja Fatos Nanos (ku tha Kosova eshte ceshtje e Serbise kur u takua me Millosheviqin)

ose coja ati hamallit Edvin rames

te lumte burrel,kte rralle jam me ty ato qe shajne salen do ti :kallash::kallash::kallash::automatik::automatik::predru::predru:
 

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Me Burrelin merru ti Tigri hahahha Burrelsi kthen barkun nga del dielli more akoma se njeh ti po he se ke kohe do e njohesh me mire hahahha
Aman se na trembet me keto armet dhe nuk kam bere akoma testamentin :p :D
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Duam Salen Mbret dhe pike......

ps : e hengri mbreti zocke o burrelso LOL LOL LOL do ta beje klounin personal ahahahahahahahahah

Berisha nuk behet Mbret sepse nuk ka trashegimni te gjakut Blu, (Kurse Zogollet kan nje lidhje me Familjen Kastrioti nga Motra e Skenderbeut Mamica e martuar me Pal Zogun .

pastaj duhet goxha intiligjence te behesh mbret dhe berisha mund te jete mjaft i zoti per politike por nuk arrin ne shkallet e Mbretit Zog,

Zogu ka qene,

Luftetar-
Gjeneral,
Minister rendi
Kryeminister
President,
Mbret .
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Зngjεll;152817 said:
Me Burrelin merru ti Tigri hahahha Burrelsi kthen barkun nga del dielli more akoma se njeh ti po he se ke kohe do e njohesh me mire hahahha
Aman se na trembet me keto armet dhe nuk kam bere akoma testamentin :p :D

arme kemi boll ne se na i hapi sala depot e armatimit.
testamentin per qfare,se kujt ti lesh teseren e partise.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

ik mer thuaj te mesoje te flasi gjuhen shqipe 1 cop injorant
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Berisha eshte lider Karizmatik dhe eshte i vendosur,krenar dhe burreror, Keto jan disa shtylla kryesore qe mbajne Berishen.

ate 'psikopat' merre dhe coja Fatos Nanos (ku tha Kosova eshte ceshtje e Serbise kur u takua me Millosheviqin)

ose coja ati hamallit Edvin rames


Ky esht problemi i shqipetareve ;) dhe per aq koh qe politika do te ket popullin e ndare sikur te jene tifoza ultras , duke i ber qe te hahen me njeri tjetrin ;) sdo ket gje ne terzi e gjithe shqiperia , gjerat do shkojn gjithmon njesoj :D politikanet pasurohen cdo dit e me shum e populli vec do zihet me njeri tjetrin e asgje nuk do zgjidhe si perher ;)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Berisha nuk behet Mbret sepse nuk ka trashegimni te gjakut Blu, (Kurse Zogollet kan nje lidhje me Familjen Kastrioti nga Motra e Skenderbeut Mamica e martuar me Pal Zogun .

pastaj duhet goxha intiligjence te behesh mbret dhe berisha mund te jete mjaft i zoti per politike por nuk arrin ne shkallet e Mbretit Zog,

Zogu ka qene,

Luftetar-
Gjeneral,
Minister rendi
Kryeminister
President,
Mbret .


sa ka hunden Mbreti jone Sir Sal Berisha ai vetvene mbret Zocka nuk eshte i teri....Rrofte Mbreti jone i ardhshem Kalorsi i arte Sal Berisha qe u pranua dhe ne tryezen e rrumbullaket......
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Burrelso merre ate Zocken tende me gjak blu edhe hidhe ne det qe te mos duket lol
King Sal Berisha i I e ka gjakun e kalter dhe ne se ka e ben me ngjyre edhe ate Zocken tend e ben prostitute per obortaret e tij......

Rrofte Mbreti Sal Berisha i I.......
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

berisha lideri me injorant ne bote do ishte e perktyer si teme po me i fort ne bote avash icik se na e bete berishen zot
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Зngjεll;152802 said:
Ky ketu eshte lideri juaj me i fort ne shtepine e Lirise se tij sepse ne bote hahahhahaha sa me bete te qesh .
Ja kush eshte Sala juaj i dashur


YouTube - Kush أ«shtأ« Sali Berisha?

SHIKIM TE KENDSHEM

Engjell , kjo tema ishte me shume informative dhe nuk kishe pse te sillje vidjo te tilla amatore dhe te pakuptimta.

Kishte nje te fort te klipi : Ai çune kerkonte referendum dhe
nuk kishte akoma moshen per te votuar !!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahah
Paradoks
 

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Se kuptoj pse me citojne mua kot me kot ahuaaaaa
jam ne temen e Sales dhe bej komentin tim anetar i nderuar nese nuk ju pelqen nuk kam c'te bej une kam mendimet e mia ashtu si dhe ju . Nese per ty jane te pakuptimta per mua po.
Dhe nuk kane pse e bejne nje cope injorati si Sala liderin me te forte ne bote sepse eshte shume qesharake kush e lexon .
Te pershendes dhe klm ne kete teme me citimet tuaja .
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

Зngjεll;152802 said:
Ky ketu eshte lideri juaj me i fort ne shtepine e Lirise se tij sepse ne bote hahahhahaha sa me bete te qesh .
Ja kush eshte Sala juaj i dashur


YouTube - Kush أ«shtأ« Sali Berisha?

SHIKIM TE KENDSHEM
ok,pas 20 qershorit kini te drejte ju te flisni dhe kini per ta pare edin tuaj dhe erion veliaj!!:po:
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

LOL nuk di prej nga e keni burimin e gjithë kësaj urrejtje ndaj Salës. Ju futi në NATO, keni rritje ekonomike prej 7 apo 8% kur e gjithë bota është në recesion, po jau dyfishon rrogat dhe pensionet, çfarë doni tjetër t'ju dërgojë për pushime në Cancun ?! :D.
 

Зngjεll

___________
Titulli: Berisha lideri me i fort ne Bote.

rrofte sali portopapa :d
 
Top