Besoni se ekzistojne fantazmat ?

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
pse nuk e pyet cfar done?
Tme caj Koken lol

Ndjekin shpirtrat e "humbura" sepse ndjejn deshperimin... prandaj kur te bejn vizit, duhet ti largosh dhe jo ti ushqesh. Te tregohesh menefregiste ose ti kundervehesh.

Ky bastardi ka ca qe me rri mbas bythe.
Heren e fundit qe ma punoi keq fare, me nxorri im ate duke u tallur me ndjenjat e mia dhe me tregoi fytyren e vetme nje qeshje cjerrese nderkoh qe po hapja syt
Kurse my ex e boni me traum 1 vit para... nje perjetim aq makaber sa qe me eshte dashur ta sjell ne vete per nje dit te tere sepse vazhdonte ta perjetonte me sy hapur duke u dridh, uleritur me lot ne sy. Rrinte rrinte si ne bot tjeter dhe pastaj e riperjetonte dhe pse kishte cunin para syve dhe gjall.
Ai as endrra sben lol
Rob prej akulli
Din per aftesite e mia por mi ka ndaluar qe ne 2011. Ama mua me ndjekin ?
 

Rinaa

mjau
duan te te poses mbase , qendro nen energjine (driten tende) e fort e e palekundur :)

kto skena qe i bejne jan projeksione dmth nuk jan real por duken si te tilla ...

mos esht reptilian se ata vdesin e ushqehen me friken e njerezve , e kan si tip droge lol
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
duan te te poses mbase , qendro nen energjine (driten tende) e fort e e palekundur :)

kto skena qe i bejne jan projeksione dmth nuk jan real por duken si te tilla ...

mos esht reptilian se ata vdesin e ushqehen me friken e njerezve , e kan si tip droge lol
No no
100% e sigurt ne ate qe kam than mesiper
S'eshte hera e pare.
Ja... tani qetsi.
S'eshte me ? shpresoj ta ket kuptuar qe ska mo lojra... por per siguri duhet te therras dike qe njeh me shum se un.
 

Rinaa

mjau
ti perderisa i ndjen ke aftesi te komunikosh me ta ... dhe to work with it

thuaji te kthehen andej na kan ardhur , thuaji qe te kujtojn ca kan qene me perpara se te arrinin ne kte gjendje ...
kane qene qenie te zhvilluara e tani nuk jan me pjese e evolucionit keshtu qe duhet te vetsakrifikohen sepse e kan humbur ate aftesi
te pakten te ikin me nder
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
ti perderisa i ndjen ke aftesi te komunikosh me ta ... dhe to work with it

thuaji te kthehen andej na kan ardhur , thuaji qe te kujtojn ca kan qene me perpara se te arrinin ne kte gjendje ...
kane qene qenie te zhvilluara e tani nuk jan me pjese e evolucionit keshtu qe duhet te vetsakrifikohen sepse e kan humbur ate aftesi
te pakten te ikin me nder
Aftesia ime koincidon me naten qe zgjodha ti hapja shpirtin botes ultraterrene.
Se sme rrin suma rehat lol
Vdekja e ateizmit tim ?
Besoj se do rifilloj me meditimin dhe ushtrimet e energjise si dikur. Ndihesha jashtzakonisht mire ne ate periudh... ne ekuiliber me te dy botat
 

Rinaa

mjau
varet ca bote ke arritur te access :)

ka disa , ka dimensione , ka bote paralele , ka underworld etc
kjo underworld esht cik dark dhe shumica e qenieve jan ne agoni ...
nese te besdis mbyllja deren , ti eke celsin
se te lash pa gjume me duket
naten :)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
varet ca bote ke arritur te access :)

ka disa , ka dimensione , ka bote paralele , ka underworld etc
kjo underworld esht cik dark dhe shumica e qenieve jan ne agoni ...
nese te besdis mbyllja deren , ti eke celsin
se te lash pa gjume me duket
naten :)
Jo jo
Jo ti ?
Ta tregoj ndoshta her tjeter ate ...
Por tani realisht do shtrihem
Naten e mir e dashur dhe faleminderit per shoqerine
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Hem besoj qe ka , por skam rastis , do me.pelqente , tu hapte.dera vet ose te lunte dicka ne shpi me ndje pak.adrenalin .
 

Lauri

Anunnak
Po besoj në dimensione paralele të padukshme me këtë materiale...pse jo .
Syri ynë nuk i kap dot,,po nuk deshën ato të na shfaqen 👻
 
Top