• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Big Brother Online

MasteR

I'm offline
Titulli: Big Brother Online

Pse eshte hapur bb9 qe mund ta ndjekim live
 

Fly

Larguar
Titulli: Big Brother Online

nuk eshte hapur, krijohen reklamat dhe behet gati terreni qe kur te hapen te jene gati.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Big Brother Online

Po pse? Edhe forumi jone eshte nje lloj Big brotheri ama virtual :knick:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Big Brother Online

Edhe kshu te dashur miq i han viruset budallenjt neper internet :p
 
Top