• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Guest20

Offline✌
bleona-qereti-385x240.jpg


Mjaftoi një publikim i mesazhit privat, në të cilin Bleona i kishte shkruar presidentit të sapozgjedhur të Amerikës Donald Trump, që në llogarinë e saj në Facebook të vërshonin komente nga më të ndryshmet madje edhe fyese ndaj këngëtares.

Aty, shumica shkruanin se Bleona po tenton të tërhiqte vëmendje, dhe e pyesnin se a ia kishte kthyer presidenti mesazhin asaj.

Nuk shkoi gjatë dhe Bleona, e cila njihet me temperamentin e saj të zjarrtë, nuk nguroi të merret me komentuesit, ku doli me një postim në të cilin në një fare forme fyente ata, duke i quajtur mjeranë të cilët siç shkruan ajo, pijnë kafe në lokalet me free wifi “Mos me beni t’ja u mbyll dhe kete cope facebook page qe shikoni cdo dite, dhe paragjykoni i villnni vrer, qe te justifikoni miserabilitetin dhe realitetin e jetes TUAJ TE ZYMTE!!!!!”, kishte shkruar ajo pikërisht sot në orën 10:00, me ç’rast mbylli faqen e saj në Facebook.

Pas kësaj në një postim të bërë në Instagram, ajo njoftoi se ka deaktivizuar llogarinë në Facebook dhe se tani ka vetëm Instagram dhe Twitter. “Për të gjithë ju që jeni fansa të vërtetë dhe e ndjeni që NUK jeni pjesë e shtresës demagoge dhe propogandës cinike !!!”, ka shkruar ajo. Nga kjo duket se këngëtarja nuk i do aspak kritikat dhe rreth vetes do vetëm ata fansa të cilët e lavdërojnë.

Zgjedhja e Donald Trump president i Amerikës, dihet se nuk i ka gëzuar aq shumë shumicën e shqiptarëve, por se ky në një farë mënyre do të jetë edhe shkaku i mbylljes së Facebook-ut të Bleonës nuk do të na kishte marrë mendja./21Media
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Ah ca do bleona mo Abis :p :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Shqiptaret jane rrace e felliqur
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Kjo do nje shkop thane te drejte qe,te zbutet cik se e ka mbyt arroganca :D
Dhe jo vetem thane :p :D :D
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Shkop gjithe kuptimesh por une i rashe per shkurt thane :p


Nje gje nuk mora vesh,i ktheu tramp pergjigje kesaj ? :p
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Po pse ska pune tjeter Trump po ti kthej pergjigje ksaj deles :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Bleona eshte ne rregull per vete...ju rrini merruni me Bleonen.
 
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Shqiptaret jane rrace e felliqur
Nese e kisha thene une do kisha marr "dislike" nga Passioni tani dhe jo vetem....por e the ti :p

Sa per Bleonen prano e ndonje kritike moj goce se reklame e ke e ate ahaha
 

Marla

VIP
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Moosss paska mbyll Bleona FB.... sdo haj me buke tani prej deshperimit :D
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Nje njeri I famshem si Ona nuk duhet Ti Japi kaq shume rendesi rrjeteve sociale.
Kjo Ka me cfare merret Qe e marrte dreqi e marrte :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Nese e kisha thene une do kisha marr "dislike" nga Passioni tani dhe jo vetem....por e the ti :p

Sa per Bleonen prano e ndonje kritike moj goce se reklame e ke e ate ahaha
Pse i ruan dislklet e Passionit ti? :p

Passion jepja i like goces se gjynaf :p

Tashi une nese e them ka dy arsye : ose provokoj ose provokoj.
Passioni di kete..por pak veta me kuptojne mua eeeh

Tashi sa per temen jo se shqiptaret jane te felliqur ia psh te ishin gjysa e botes do ishte me e bukur!
 
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Pse i ruan dislklet e Passionit ti? :p

Passion jepja i like goces se gjynaf :p

Tashi une nese e them ka dy arsye : ose provokoj ose provokoj.
Passioni di kete..por pak veta me kuptojne mua eeeh

Tashi sa per temen jo se shqiptaret jane te felliqur ia psh te ishin gjysa e botes do ishte me e bukur!
Haha ruaj dislik-et e Passionit thote! :p

Rane syte moj goce duke lexuar komentin tend,sic rane e tani ne "like-t" qe ke marr nga njerez te dobet qe vetekenaqin ate ego-ne e tyre ndac dhe inatin qe te kane edhe pse kane shpallur "paqe" publikisht kush e di e sa here lol

Tashi kush e percakton kete e me cte drejte? Provokim apo jo,eshte fjala e lire e drejte e cdo anetari apo jo!?
Nejse ishte thjeshte nje koment e asaj cka mendova ne ate moment dhe e shpreha! :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Bleona nuk do kritika, do vetëm vëmendje dhe lëvdata!

Haha ruaj dislik-et e Passionit thote! :p

Rane syte moj goce duke lexuar komentin tend,sic rane e tani ne "like-t" qe ke marr nga njerez te dobet qe vetekenaqin ate ego-ne e tyre ndac dhe inatin qe te kane edhe pse kane shpallur "paqe" publikisht kush e di e sa here lol

Tashi kush e percakton kete e me cte drejte? Provokim apo jo,eshte fjala e lire e drejte e cdo anetari apo jo!?
Nejse ishte thjeshte nje koment e asaj cka mendova ne ate moment dhe e shpreha! :)
Sme besohet qe po bie deri ne kete pike sa po flas per like e dislike fv lol.
Gjithsesi Passiono eshte mesuar te kryqezohet sa here me mbeshtet mendimt inkurajon te konkursi apo ve nej like
sidomos kur flas ne menyre vulgare.

E mira eshte se i pranoj kritikat dhe motivimet por mbase kam nje te keqe qe jam sh vetvetja e nuk ndryshoj dot.

ky shkrim eshte per ata qe kane sy per te lexuar.
 
Top