• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Boksieri shqiptar kafshon kundërshtarin serb

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL

Ndeshja e boksit mes shqiptarit Astrit Klimenta dhe boksierit serb, Adrej Pesiç nuk ka përfunduar në mënyrë të rregullt.

Mediat gjermane shkruajnë se boksieri shqiptar kreu një veprim të ngjashëm me atë të Mike Tyson ndaj Evander Hollifield, duke i kafshuar veshin kundërshtarit të tij.

Por përplasjet në ring kanë vazhduar edhe pas përfundimit të ndeshjes nga arbitri i saj. Boksieri shqiptar Astrit Klimenta ka shkëmbyer grushte edhe me trajnerin e kundërshtarit të tij.

Pas kësaj ndeshje, Klimenta ka bërë një sqarim në profilin e tij zyrtar në “Facebook”, ku thotë se si para, ashtu edhe gjatë ndeshjes ai është fyer nga kundërshtari i tij.

“ثshtë skandal apo jo, nuk e di, por mund të them se ata nuk ishin sportivë as përpara meçit. Ata bënë fyerjet më të rënda të mundshme raciste ndaj meje dhe kombit tim dhe nuk mund të isha i drejtë në ring, nuk isha mirë në aspektin psikik edhe pse jam munduar që të përmbahem në maksimum, por nuk arrita dhe këtë nuk mund ta ndryshoj më. Por, në anën tjetër nuk mund të lejoja që fyerjet të vazhdonin kundrejt meje dhe kombit tim”, shkroi boksieri shqiptar.

/ Top Channel
 
Top