• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bota e internetit

Lauri

Anunnak
"Lundrimi" në internet pa dyshim që ka ndryshuar jetën tonë në të gjitha aspektet..! Për këtë kemi fatin që jemi gjenëracioni që jetoj fillimin e botës virtuale.
Prandaj na thoni anët pozitive dhe negative të kësajë botë të paimagjinueshme diçka 20 vjet më parë.
Sa ndikon në jetën tuaj kjo botë?
FB_IMG_1591525684208.jpg

ps. Apo varet gjithçka nga kapetani 🤔🤪
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Realiteti i brezit tone eshte gelltitur nga virtualiteti. Pune, shkolle, shtepi, Interneti, kompjuterat, celularet kane nenshtruar kohen tone.

Virtualiteti eshte me i fuqishem se realiteti. Mendoni per nje cast, a do te kishim ne mundesi te diskutonim me njeri-tjetrin dite per dite edhe pse na ndajne oqeane, kontrinente dhe shkruajme nga cepe te ndryshme te botes? A e gjejme kete mundesi ne jeten reale?! Sigurisht qe jo.
 
Virtualiteti me ka dhene mundesin te eksploroj limite te reja, te degjoj historine e tjerve dhe te marr mesim (ose te pakten te kuptoj se cfare sdo me pelqente) , te ndihem cik me pak vetem sepse kam tendenc autoizolimi: teorikisht me pelqejn dhe i dua te gjithe, praktikisht mjafton nje fjale e gabuar dhe te vej flaken.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Interneti po na meson gjera te reja ne lidhje me boten e larget dhe po na largon nga bota e afert.
 
Private conversations
Help Users
    Top