• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bundesliga bën prapakthehu, prej nëntorit mbyllen stadiumet

Rrelse

Zikaltër⚫🔵

Bundesliga bën prapakthehu, prej nëntorit mbyllen stadiumet​bundesliga pa tifoze 600x338Gjermania bën një hap pas dhe vendos të rimbyllë stadiumet.
Lajmi është konfirmuar nga mediat, që shpjegojnë se zhvillimi i ndeshjeve pa spektatorë lidhet me masat shtrënguese, në betejën kundër pandemisë Covid-19.
Duke nisur nga muaji nëntor, në ndeshjet e Bundesligës nuk do të ketë më tifozë. Kancelarja gjermane, Angela Merkel vendosi që prej së hënës, më datë 2 nëntor, të gjitha eventet sportive profesioniste, duke nisur nga futbolli, do t’i zhvillojnë aktivitetet me dyer të mbyllura për publikun.

A2cnn
 
Private conversations
Help Users
    Top