• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Burrat e martum kerkojne vajza gjys te virgjera....😁😁😝😝✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Se mos hyni sa per te pare se e moret damken si te martum dhe gocat si gjys te virgjera.... lol lol lol
 
Ato qe kan ren nga kali
ose ato qe kan perdor shume biçikleten
dhe kan humbur virgj pa dashje...
 
Last edited:

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Do e kesh fut pa shenjat e duhura Te pikesimit ose ne nje moment kur guglli asht ndje hot .... lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

kitrra 123

plak gjufurrak
Dmth. njerin vesh te shpuar e tjetrin jo :)
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
pse budallaqe jam une te lodhem kot :p
Ketu me ke vend per diskutim mos keqkuptohemi per punen e lodhjes se per te tjerat se ve doren me zjarr.... lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Vvetoni

Larguar
Eh more djem se boll u permbajta. Kish pas ndodhe 1 rast dika, kish pas qene 1 djale i ri e ish pas tut fort, e kish shku ne shtrat te shtepiakja e shtepise qe mbikqyrte shtepine. Edhe thote erdha se pata frike, ok kalon nje kohe, djali ia fut asaj :p e i thote me fal se sdashta se ke veç pak, ajo ja kthen: ja tash masi ke pak, mos e le ngjys qoje deri nfund.

Jemi se jemi.
 

Desa

Temet Nosce
Se mos hyni sa per te pare se e moret damken si te martum dhe gocat si gjys te virgjera.... lol lol lol
Poshtërsia vetë je hë të ardhshin mendtë 😂😂😂
p.s ta them apo mos ta them....😂😂😂
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Nese je i martuar po.
Per ty ,vetem majat kane hyre deri tani.
E paske pergjigjen me rregull treshi ti..:p
Ska gje po hyri maja I dihet filli ene fundit... lol lol
 
Top