• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Burrat e martum kerkojne vajza gjys te virgjera....😁😁😝😝✌️✌️✌️

Katil

Antarë i Respektuar
Un i pa martuari e dua gjys tviegjër nvesh🙄
 

Vvetoni

Larguar
Eh more djem se boll u permbajta. Kish pas ndodhe 1 rast dika, kish pas qene 1 djale i ri e ish pas tut fort, e kish shku ne shtrat te shtepiakja e shtepise qe mbikqyrte shtepine. Edhe thote erdha se pata frike, ok kalon nje kohe, djali ia fut asaj :p e i thote me fal se sdashta se ke veç pak, ajo ja kthen: ja tash masi ke pak, mos e le ngjys qoje deri nfund.

Jemi se jemi.
Se dashta me e pru prej fillimit, po pertova.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ma shpjegon dot njeri 😂😂
I martuari do adrenaline.
Nje sorkadhe te vogel qe ska pare shume,por as pak.
Meqe i eshte bere gruaja si moter dhe acaruese,do qe egoja ti kenaqet me dike tjeter qe do i beje pershtypje....gruaja tashme se duron me.
Keshtu do njeren qe te mos e marre ne qafe,pra jo virgin se ka nje ndergjegje ai....por as nje qe i trego vendin. Ka gruan per ate lol
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ore tiku ka hedh i gur n lum ktu e gjith duke u mundu me e nxjerr :p
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
I martuari do adrenaline.
Nje sorkadhe te vogel qe ska pare shume,por as pak.
Meqe i eshte bere gruaja si moter dhe acaruese,do qe egoja ti kenaqet me dike tjeter qe do i beje pershtypje....gruaja tashme se duron me.
Keshtu do njeren qe te mos e marre ne qafe,pra jo virgin se ka nje ndergjegje ai....por as nje qe i trego vendin. Ka gruan per ate lol
😂😂😂😂😂 lot 😂😂😂 sa meshkuj te pangopur jalla ,dhe e di si them une ne keto raste ...ajo 🍑 ne fyt jarebi😂😂
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ka ndonje gjys virgjereshe ketu?
 

MrCool

Lost
I martuari do adrenaline.
Nje sorkadhe te vogel qe ska pare shume,por as pak.
Meqe i eshte bere gruaja si moter dhe acaruese,do qe egoja ti kenaqet me dike tjeter qe do i beje pershtypje....gruaja tashme se duron me.
Keshtu do njeren qe te mos e marre ne qafe,pra jo virgin se ka nje ndergjegje ai....por as nje qe i trego vendin. Ka gruan per ate lol
Nga i di gjithe keto gjera ti?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pse gjys!?
Sja dalin dot po Qene komplet te virgjera....ahahahaha
Dreq o pune. :p
 
Top