• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ca bohet kshu mer vlla :/

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Slimshaddy

Antar Aktiv
Boo mer mir qe na hoqet aop po na hoqet edhe dove qe ishim ne rregull aty e frekuentoja dit per dit . Shkoj ti them nje sopi te shtohem me thot sa te vin sopet e tjer e diskutojm pa problem do shtohesh ;) . Vin bohem 6 sopa as qe e rrun me thon i fjal ju hy rend gjithve njo nuk flet hic hic asiher . Ncncnncncnc ore thoni qe sdo te shojm edhe pik jo me te verdallis qe 3 dit pres ni pergjigjje as qe e rrun dikush me fol as hic vetem mir masi bje ne dor te tyre . Thoni mer sduam te shtojm pik jo me na sill se fundja cik vend ne STAF ja kem lon vetes . Pres ni pergjigjje ktu masi ne mIRC spo folni.

Me Rrespekt Slimshaddy .
 

NEO

Angel
Titulli: Ca bohet kshu mer vlla :/

hhahahhahahahahahahhahahahahahahah Prit se ke me e marre :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ca bohet kshu mer vlla :/

I durumi i fitumi , me mire do behet ,shum ndryshime ka pas kohet e funit ....


P.S mos me thoni angel mos posto ke chati tashi se jam ke nenforumi im :p:p:p:p:p:p:p
 

Slimshaddy

Antar Aktiv
Titulli: Ca bohet kshu mer vlla :/

Yt ere i durumi i fitum e

E ke nigju ate shprehjen : Qingji i urte pin dy nena i urti fort ke asnjera :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Ca bohet kshu mer vlla :/

gagagagagagaghahhahahahahahahah
Kam nigju versionin e ri gjengji urte pi dy nena ,por ne chat qingjit te urte i q.... nona hahahahahhahha

na falni icik per fjalorin po mrena stafit jemi ,se shikojne forumistet .
 

Slimshaddy

Antar Aktiv
Titulli: Ca bohet kshu mer vlla :/

LooL une akoma ne pritje jom :p . Folni re naj sop se spo ju pushkatojm .

PS : O angel po qe se sme japin e majm at aopin tend te dy :p e moderojm mir :p
 

sarandjot-i-keq

Shpirti Saje
Titulli: Ca bohet kshu mer vlla :/

gagagagagagaghahhahahahahahahah
Kam nigju versionin e ri gjengji urte pi dy nena ,por ne chat qingjit te urte i q.... nona hahahahahhahha

na falni icik per fjalorin po mrena stafit jemi ,se shikojne forumistet .
tamam kjo qe thua :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top