• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ca esht ky kshu ?

HackeD

HackeD.al
¤¤¤|11:44|¤ <+HackeD> Pazzini
¤¤¤|11:44|¤ <+HackeD> Ca Kruhesh
¤¤¤|11:44|¤ <+HackeD> Me Banne
¤¤¤|11:44|¤ <@Pazzini> po?
¤¤¤|11:44|¤ <@Pazzini> krruhem?
¤¤¤|11:44|¤ <+HackeD> Po
¤¤¤|11:44|¤ <@Pazzini> fjalorin ne main
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Ca Fjalori Mer
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Dak
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Kush Po Te Sha
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Ty
¤¤¤|11:45|¤ <@Pazzini> edhe jemi ne rregull
¤¤¤|11:45|¤ <@Pazzini> mu sme sha ti
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Pse Kush Je Ti
¤¤¤|11:45|¤ <@Pazzini> se ste kam bo gjo
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Noizy
¤¤¤|11:45|¤ <@Pazzini> ktu ka 1 reguull
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Ca Rregulli
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Me Bo Bann
¤¤¤|11:45|¤ <@Pazzini> po ste pelqeu rri ne ban
¤¤¤|11:45|¤ <+HackeD> Se Te Do L0qa
¤¤¤|11:45|¤ <@Pazzini> HackeD
¤¤¤|11:46|¤ <@Pazzini> skam nerva me u mor me ty
¤¤¤|11:46|¤ <+HackeD> Pse
¤¤¤|11:46|¤ <+HackeD> Ske Nerva
¤¤¤|11:46|¤ <+HackeD> Je Aop
¤¤¤|11:46|¤ <+HackeD> Daku
¤¤¤|11:46|¤ <+HackeD> Pergjigju
¤¤¤|11:46|¤ <@Pazzini> lol
¤¤¤|11:46|¤ <@Pazzini> !kb HackeD ec
¤¤¤|11:46|¤ * Ndihme sets mode: +b *!*@20B97E8F.6A9295EE.BC4FFA93.IP
4[¤13BAN për Nickun4¤]: 13 HackeD 
0-»13 Ju Jeni Bere Kick Nga4 #ndihme 13Nga Ndihme - [ec (Pazzini)]
0-»13 Ti U Bere Kick Nga4 #ndihme 13Nga Ndihme - [ec (Pazzini)]

ca esht ky aop leshi kshu me.. sdi ca me fol dhe te fut kb merrni massa ose e rregulloj un me menyren time :)
 
Top