• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ca esht ky Shun !?

SpaCe

Banned
[18:15] <+Sa_Vape> Po ngjoj qiken
[18:15] <+Sa_Vape> :p
[18:15] <bluelight> po he ta nigjoj edhe une
[18:15] <bluelight> apo zben
[18:15] <+Sa_Vape> Se jap dot link yll
0-»13 SeX-In-The-HoUse 14U Perdhunua Nga Serveri. [Broken pipe2]
[18:15] <+Sa_Vape> Titulli është
[18:15] <bluelight> lene
[18:16] <+Sa_Vape> Qka ki Quk që m'je merzit
[18:16] <HeImi> Sa_Vape degjoje dhe ket Arben Gjeloshi - Faqekuqja - www.blueskymusic.tv
[18:16] <+Sa_Vape> Ok
[18:16] * Attempting to rejoin channel #shoqnia
[18:16] <HeImi> ket kongtarin e kam shok
0-»13 lmlml 14U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
[18:16] <HeImi> :p
[18:16] <HeImi> te pershendes
[18:16] <bluelight> HeImi: cha jan kto që futesh amon
[18:17] <bluelight> si lexo njeri
[18:17] <wmx> Nirvana - Where did you sleep last night - Unplugged in new york - YouTube
0-»4 SARA17 10Hyri Ne Kanalin #shoqnia [Mibbit@E744F0BF.43ABFDC6.F2B0CD48.IP]

Nga Ircop Shijaksi pa pik lidhje .. sepse flisja un te shoqnia ..
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] <wmx> ncncnc
[18:11] <wmx> :(
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] <wmx> prap vetem ngela
[18:11] <+Sa_Vape> Ca ke
[18:11] <bluelight> hihihihi
[18:11] <+Sa_Vape> Iku wc ajo
[18:11] <+Sa_Vape> Dale prit
[18:11] <+Sa_Vape> :p
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] * ReSpEcT Ka ndonje Sop on !?
[18:11] <+Sa_Vape> HeImi: Flm


Dhe nga ana e një shoku :
[18:17] <ReSpEcT> S-T-i-V-e-N
[18:17] <S-T-i-V-e-N> 4,1Sekretarja : 0,1  Pershendetje,Une Jam Sekretarja Personale E 0,4«Rean-2§12©RipT»! 4,1Ju Lutem Prisni Deri Sa Ta Lajmeroj që Ju Doni Te Flisni Me Te Sepse Shefi është Shume I Zene Per Momentin!0,4«Rean-2§12©RipT»
[18:17] <ReSpEcT> S-T-i-V-e-N
[18:17] <S-T-i-V-e-N> 4,1[¤ Sekretarja ¤]: 0,1 4 S-T-i-V-e-N 4P0ranoi 4Q0e 4T0e 4F0lase 4M0e 4J0u Chat Te Kendshem!4 ..4!0!0,4«Rean-2§12©RipT»
[18:17] <S-T-i-V-e-N> ome
[18:17] <ReSpEcT> Thujaj
[18:17] <ReSpEcT> Pak
[18:17] <ReSpEcT> Atij Te shoqnia
[18:17] <S-T-i-V-e-N> kujt
[18:17] <S-T-i-V-e-N> me
[18:17] <ReSpEcT> Wmx
[18:17] <ReSpEcT> Te Heq
[18:18] <ReSpEcT> Shun
[18:18] <ReSpEcT> Nga Respect
[18:18] <S-T-i-V-e-N> 4Ok
*8|»11 ؛» 2"[13¤ 4KujdeS!13 ¤2]" 2P3 ërdoruesi 6 S-T-i-V-e-N 2T3ë 2K3ërkon 2N3ë 6 #shoqnia 
[18:20] <S-T-i-V-e-N> [03:19:09] <wmx> skam akses thuj
[18:20] <S-T-i-V-e-N> [03:19:10] <wmx> 12:‏:p:p 4:p :p

ca jane keto mo .. si abuzon me access !
 

SpaCe

Banned
Titulli: Ca esht ky Shun !?

[18:29] <ai> Wmx
[18:29] <+Sa_Vape> Ska gje
[18:29] <HeImi> te bllokon
[18:29] <bluelight> e lash mos u nxefni amon
[18:29] <S-T-i-V-e-N> ti thoj
[18:29] <ai> Ca Kishe Mo .?
[18:29] <S-T-i-V-e-N> pak ktit
[18:29] <ai> që Bere Shun
[18:29] <S-T-i-V-e-N> ja erdhi
[18:29] <S-T-i-V-e-N> ai
[18:29] <HeImi> tele vec me mor frym e me lexu
12 ai 6Ndryshoi Nick Ne12 ReSpEcT
[18:29] <S-T-i-V-e-N> :Dd
0-»13 Linaa 14U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
[18:29] <ReSpEcT> Wmx ?
[18:29] <ReSpEcT> C'far Bera Mo .?
[18:29] <wmx> ReSpEcT mle rehat se tbona gline fare
[18:29] <ReSpEcT> Wmx
[18:29] <wmx> se po flas me bluelight
[18:29] <ReSpEcT> Ate E Shofim :)
[18:29] <HeImi> lol
[18:29] <wmx> mos me shperqendro
[18:29] <wmx> :)
[18:29] <ReSpEcT> Edhe një Her
[18:29] <HeImi> ReSpEcT thuj fluturo gomari
[18:29] <bluelight> ReSpEcT: se kam un fajin lal
[18:29] <HeImi> që te falim
[18:29] <ReSpEcT> Wmx
[18:30] <ReSpEcT> Flasim Deri Neser Ktu Do Jemi :)
[18:30] <wmx> ReSpEcT po mbo presjon?
[18:30] <ReSpEcT> Ti Po Me Ben Presiion Mua ..
[18:30] * bluelight sheff njonin që u nxef
[18:30] <ReSpEcT> Ku E Gjete Te Drejtne Te Ben Shun ..
[18:30] <+Sa_Vape> HeImi: Loool
[18:30] <ReSpEcT> Pa Lidhje .?
[18:30] * bluelight hihihihi
[18:30] <wmx> mle pra rehat po them se po flas me bluelight
[18:30] <wmx> :mad: !!!
 

SpaCe

Banned
Titulli: Ca esht ky Shun !?

[18:29] <ReSpEcT> Wmx ?
[18:29] <ReSpEcT> C'far Bera Mo .?
[18:29] <wmx> ReSpEcT mle rehat se tbona gline fare
[18:29] <ReSpEcT> Wmx
[18:29] <wmx> se po flas me bluelight
[18:29] <ReSpEcT> Ate E Shofim :)
[18:29] <HeImi> lol
[18:29] <wmx> mos me shperqendro
[18:29] <wmx> :)
[18:29] <ReSpEcT> Edhe një Her
[18:29] <HeImi> ReSpEcT thuj fluturo gomari
[18:29] <bluelight> ReSpEcT: se kam un fajin lal
[18:29] <HeImi> që te falim
[18:29] <ReSpEcT> Wmx
[18:30] <ReSpEcT> Flasim Deri Neser Ktu Do Jemi :)
[18:30] <wmx> ReSpEcT po mbo presjon?
[18:30] <ReSpEcT> Ti Po Me Ben Presiion Mua ..
[18:30] * bluelight sheff njonin që u nxef
[18:30] <ReSpEcT> Ku E Gjete Te Drejtne Te Ben Shun ..
[18:30] <+Sa_Vape> HeImi: Loool
[18:30] <ReSpEcT> Pa Lidhje .?
[18:30] * bluelight hihihihi
[18:30] <wmx> mle pra rehat po them se po flas me bluelight
[18:30] <wmx> :mad:
0-»13 suela 14U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
[18:31] <bluelight> na tremet dhe suelen
[18:31] <bluelight> ncncncn
[18:31] <wmx> si te shperqendrojne kto njerez me,ste lejne te meditosh dhe te dashurosh
[18:31] <bluelight> Enigma ft Enya - Age Of Loneniess - YouTube
[18:31] <wmx> pfff sa te pashpirt që jan
[18:31] <wmx> :(
[18:31] <ReSpEcT> Wmx Jo Te Abuzoj Ndaj Meje Ti :)
[18:31] <bluelight> cthua mo ncncnccncn sa e thelle kjo që the
[18:31] <wmx> o ReSpEcT ik ankohu
[18:31] <ReSpEcT> Normal që Po :)
[18:31] <wmx> thoj shijaksi mboni shun
[18:31] <wmx> ik tashi mle rehat
[18:31] <wmx> :)
[18:32] <ReSpEcT> Pa Merak :)
[18:32] <+Sa_Vape> Brb
[18:32] <ReSpEcT> Nese Ti Ke Shun Edhe Un Kam Shum Te Tjera Ti Kesh Parasysh Kto Gjera :)
0-»4 suela 10Hyri Ne Kanalin #shoqnia [Mibbit@E88FB508.6A59A3D7.DA3CF0A4.IP]
0-»4 usa_mannnn 10Hyri Ne Kanalin #shoqnia [javauser@Chat-E5102774.dyn.optonline.net]
[18:32] <ReSpEcT> Mqse Ben Te Fortin Para Femrave Ne Chat !
[18:32] <wmx> ReSpEcT mos mbo presjon se ke me mor gline
[18:32] <ReSpEcT> Wmx Un Bej Presion ..
[18:33] <ReSpEcT> Jo Se Te Teket Ty Te Besh Shun
[18:33] <ReSpEcT> Edhe Do Rrish Pa Lagur ..
[18:33] * wmx sets mode: +b ReSpEcT!*ReSpEcT@hack.y0ur.net
4[¤13BAN për Nickun4¤]: 13 ReSpEcT 
[18:33] * shoqnia sets mode: -b ReSpEcT!*ReSpEcT@hack.y0ur.net
4[¤13UNBAN për Nickun4¤]: 13 ReSpEcT 
0-»13 Ju Jeni Bere Kick Nga4 #shoqnia 13Nga wmx - [ik آ·323آ·]
0-»13 Ti U Bere Kick Nga4 #shoqnia 13Nga wmx - [ik آ·323آ·]
0-»8 Tani Do Te Futeni Perseri Do Mundohet Per Tju Heq Banin..


Ku e gjeti kaq te drejte ky te sillet midis userave ... sepse ben te fortin para femrave ne oret e vona !!???
Ka mundesi te meren masa me tka lloj ircopa !?
 
Top