• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çdo shenjë horoskopi ka një shprehje që i përshtatet, zbuloni tuajën

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Kush më mirë se shprehjet e thëna nga njerëz të mëdhenj, mund të na përshkruajnë ne më së miri? Sa e sa herë mund ta keni gjetur veten në ndonjë shprehje të caktuar. Edhe në këtë artikull, mund të gjeni veten më së miri te shprehja që i përshtatet shenjës tuaj të horoskopit, bazuar në karakteristikat e gjithësecilës. Zbulojeni si më poshtë:

Dashi – “Jam zotëruesi i fatit tim. Jam kapiteni i i shpirtit tim” (Ëilliam Ernest Henley)

Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më të fortë” (Friedrich Nietzsche)

Binjakët – “Një ditë e kaluar pa qeshur, është një ditë e çuar dëm” ( Charlie Chaplin)

Gaforrja – “Në fund vetëm 3 gjëra kanë rëndësi: Sa shumë ke dashur, sa me bujari ke jetuar, dhe sa në paqe i lë të shkojnë gjërat që nuk janë për ty” (Buddha)

Luani – “Dashuria jote më bën të fortë, urrejta më bën të pa ndalshëm (Ronaldo)


Virgjëresha – “Nuk ke jetuar sot, nëse nuk ke bërë diçka, për dikë që nuk mund të ta kthejë” (John Bunyan)

Peshorja – “Kur të ndalosh së prituri që njerëzit të jenë perfekt, do fillosh t’i pëlqesh për atë që janë” (Donald Miller)

Akrepi – “Të jesh burri më i pasur në varreza, nuk më intereson mua. Të shkosh në krevat çdo natë me shpresën se ke bërë diçka, kjo më intereson” (Steve Jobs)

Shigjetari – “Udhëto sa më shumë të mundesh, sa më larg të mundesh. Jeta nuk është për të jetuar në të njëjtin vend”

Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)

Ujori – “Qëllimi në jetë është t’i ndihmojmë të tjerët. Dhe nëse nuk i ndihmojmë dot, të paktëm mos t’i lëndojmë” (Dalai Lama)

Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge)
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge
Gjeja me e bukur ne bot eshte nje torte me marshmallow 🥰🤩
(Gjeja e fundit qe kam bler te Blockbuster para se te falimentonte 😔 )

20200424_003204.jpg
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)Damn right 😍
 

Hera

Antarë i Respektuar
Gaforrja – “Në fund vetëm 3 gjëra kanë rëndësi: Sa shumë ke dashur, sa me bujari ke jetuar, dhe sa në paqe i lë të shkojnë gjërat që nuk janë për ty” (Buddha)

Shume e vertete 🦋
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Nuk ke jetuar sot nese nuk ke ber dicka qe mund ta ktheje.
love it 😍
Sidoqoft kur boj dicka nuk près te jete reciproke sepse cdo gje qe boj ( te mirat ) e boj per shpirtin tim.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja – “Në fund vetëm 3 gjëra kanë rëndësi: Sa shumë ke dashur, sa me bujari ke jetuar, dhe sa në paqe i lë të shkojnë gjërat që nuk janë për ty” (Buddha).
O sa e embel kjo gaforrja 😍
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Luani – “Dashuria jote më bën të fortë, urrejta më bën të pa ndalshëm (Ronaldo)


Kush eshte hapesja e temes URREJ ne forum?
He pra he flisni tani haahahahhhaahaaahaahah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më të fortë” (Friedrich Nietzsche)
shi shiii,kujt ja paskam vjedh kete shprehje?! ahahahhahahahaa
o Levoo. @LeVoyageur . :p
 

Desa

Temet Nosce
Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge
E pra, peshqit e kanë gjetur qëllimin e jetës 😊
 
Private conversations
Help Users
    Top