• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çelësi i mençurisë

Endrra

VIP
Vetem pesimi e ben njeriun e mencur... asgje cka lexohet nuk te ben te tille .. te pergadit te jesh I dijshem por jo I mencur.
Pervoja eshte a e o.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
O njeri, dëgjoje zërin e mençurisë, dëgjoje zërin e dritës! Ka mistere në Kozmos, që kur zbulohen, e mbushin botën me dritën e tyre
PEr te tille njerez ka nevoje kjo bote.
Jo se ska,sepse ka se ndryshe njerzimi do ishte fundosur,por i duhen shume me shume.
Sa per mendimin personal,besoj tek e bukura e pafund,mendoj qe ky eshte nje celes qe te con drejt nje jete te qete dhe ne harmoni.
Besoj qe e bukura e pafund ,eshte celsi mes njeriut dhe natyres,shkrije ate kabull dhe beu nje me te.
Per sa perket mardhenjeve te tjera ne stadin e komunikimit njerzor,,eh njeriu sduhet te mbaj shume nejrez afer vetes, e sidomos ata qe mendojne veprojne ne diapazon te kudnert me ty.
jo se jane te zgjuar apo te mecur,se kete se vendosim dot ne,apo kopeja e deleve,por thjeshte dicka qe shkon kundra me ty,nuk eshte mire per ty qe ta kesh afer.
 
Top