• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Celularet e vegjel me te mire per 2019-en

MrCool

Lost
Perderisa tregu i celulareve ne pergjithesi eshte i fokusuar drejt telefonave te medhenj, shume nga ne duan telefona te vegjel qofshin ato Samsung, Nokia, Apple apo dhe prodhues tjere.

Ka akoma terheqje goxha te madhe per nje pajisje kompakte, te cilen mund ta perdoresh vetem me njeren dore.

Per kete arsye u kemi sjellur listen definitive te telefonave te vegjel, qe edhe ju ta dini se cili eshte me i miri per 2019-en..

Nuk keni pse te vuani me nje telefon i cili eshte teper i madh per nevojat tuaja.

Zgjidhni njerin nga telefonat e vegjel me te mire te 2019-es dhe do te keni me shume hapesire ne cantat dhe xhepat tuaja dhe sa me pak lodhje per gishtat tuaj, poashtu mund te kurseni dhe goxha para.

Keto jane pajisjet te cilat ua rekomandojme:


1. Samsung Galaxy S10e


12912. NOKIA 5.1

12923. APPLE IPHONE XS


12934. SONY XPERIA XZ2 COMPACT1294
5. GOOGLE PIXEL 3

12956. MOTO G7 PLAY


1296
7. APPLE IPHONE 8


1297
 
Top