• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ç’është Dashuria

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Ska ilaq qe I ban derman 🥰🥰
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
është D+A+S+H+U+R+I+A
Matematike na doli dhe kjo dreqin fjale e lakmuar🤪
 

Lauri

Anunnak
Dashuria?? Njohja dhe pranimi i difekteve qe ka partneri.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dashuria është 1 sen qe shkon e vjen maje nmen
E ti mos i shko mbrapa se është si hija sun e nxen
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kujtove i shprehje...se jam cik e fiksuar me kto shprehjet une lol

Pas autobuzit dhe pas meshkujve /femrave , mos vrapo se vje tjetri mbrapa :p
Ti mire e ki Moon, ama shtrohet pyetja:
What if, just what if, cka nese është autobusi i fundit lol
Ec nkam :p e hjeku kapelen dhe e pershendes me një marlboro
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Epo i bie te kesh fatin e zi.... lol lol
Ku po e din, nashta fatin e bardhe.
A e ke pa kaniher i bjen pishman qe je hyp ndisa autobusa tlodht lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dashuria ka kuptim me te ngushte se sa fjala kenaqesi, por ndikim me te madh.
 

Lauri

Anunnak
Është një lojë që luhet dyshe, dhe fitojnë të dy.
 
Qëndrimi i tepruar me njeriun që do bën atë që shkakton largësia: zbeh dashurinë dhe nxjerr në krye ca brumbuj të vegjël monotonie... Malli ju bën mirë të dashuruarve. G.M
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Dasht e pa dasht duhesh e do ..thoshte një shoqja ime ne te mesmen... kushedi cfund do kete bere dhe ajo....
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Atehere nuk është dashuri;)
Ka dhe perpjekje te deshtuara
Ka dhe dashuri te njeanshme,qe ndoshta mund te peshoj me shume se dy dashuri fitimtare,pooor...
Jo gjithmone fitohet ne dashuri.
 
Top