• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

C'eshte dija?

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Nje nga filozofite me te rendesishme te jetes, eshte dija.

Dija mund te perkufizohet edhe si njohje e thelbit ose esencës së të gjitha forcave, objekteve e fenomeneve që na imponohen e që na rrethojnë. Por per dijen ka nje sere perkufizimesh e argumentash, gjithesisi e dime qe eshte e paarritshme...

Ceshte dija per ju? sa e rendesishme eshte ne jeten tuaj ?

cila eshte filozofija juaj rreth dijes...
 

MasteR

I'm offline
Pe: C'eshte dija?

Dicka e paarritshme..sepse sa te rrosh do te mesosh

Te gjithe njerezit jane te humbur pervec atyre qe kan dije
 

Jetmira

..........
Dija eshte procesi i te mesuarit gjate jetes.
(Pergjigja,ime ne nje forum tj:p.)
Mesa mbaj se kam kopjuar diku tjeter.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
antonimi i padijes....
 
Top