• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare Bleve Per Here Te Fundit

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Na kish marr malli

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Kte kemishen...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje pjeper:p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje fund ce do qe ngaterrova masen lol
Eh medet
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Pistachios...........
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje nuke misri

 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje trikini... por vetem sepse ishte me skonto :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

1 rryp patallonash se kan fillu me me ra :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

leter tualeti....
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit... 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Gjera te shendetshme...

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Gazeten ditore :lex::lex:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Benzine....
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Bilete cift...perdubai dhe bora bora..
Ok tani jo fiks bora bora dhe dubai por ngaqe nme nxoret breket te lara te palara
Gjthe garderien thashete shes edhe une mend :p

Biletat vertete :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

IMG_0268[1].jpg

IMG_0267[1].jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

IMG_0312[1].jpg.......
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Pajisjet shkollore per gocen! :butterfly::butterfly:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top