• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare Bleve Per Here Te Fundit

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje parfum Juicy Couture ne aeroport.
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

sa lek qe paskeni ju :p

une bleva buk per te ngren
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

une nje cakmak me drit se me kan ik dritat ne pallat :p :p
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

un bleva nje lakuriq,,se kam degjuar se po te lyhesh me krahet e tij,,te duan vajzat
 
  • Më pëlqen
Reactions: E3

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Cigare....
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

bilet per tu kethyer ne shpi :S
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje fustan,.!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Corape per dimer :p
 
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

nje doze me nikotine black camel :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

1 pal xhinse tek Bershka.
 

marina20

Antar Aktiv
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

ahahha sot te drejten bleva nje cokollate edhe jam ul e po e haj tani edhe po shkruaj ne forum:pPP kush do ?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

48 litra benzine pa plumb me 160 lek per liter
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

coko per mbesen e mastik aromatik per veten
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

nje leng koktell
 
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Arra per torte dhe gjysmen e qeses e hengra LOL..
 

AjSi

...
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

peta per bakllava meqe edhe 3 dite eshte bajrami : D
 

RoXete

Legjende
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

bilete avioni per neser
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Cokollata me proteina.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

GJeja e fundit qe bleva gjate pushimeve ishte nje suvenir nga vendi qe isha.....nje shapke njegishteze me magnet qe vihet ne frigorifer si kujtim :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Kostum
Gravate
Kemishe
Kepuce
Corape
Rrip

Dhe jo nuk po martohem :D
 
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

nje kile djath kackavall lope per nenen se e ka shume qejf :)
Dhe nje fishe elektronike per nokian time :(
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Kifle per te henger
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

kam ble sandale..........shyqyr qe gjeta numer :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

nje jogurt dhe nje hamburger
 
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje dhurate per nje shok.
 
Pe: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje cokollade te madhe me lajthi dhe badema dhe nje coca-cola...Do vej do bej 100 kile kshtu si kam filluar LOL.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top