Cfare do i dhuronit anetarit siper?

Ne hapim teme, cdo gje te mundshme qe kalon neper mendje.

Atehere:

Cfare do i dhuronit anetarit siper?:giggle:
shutterstock-503377519.jpg
 
M'a ke dhuru nja 10 here kete liber. (ketu dmth ne fv) 😬 Gjthss shenimi perben me shume interes. 😁

Do i dhuroja 1 bookmark qe t'a perdorte ne cdo liber qe lexon! 🤣
 
do i jepja leke me ble nja dy akullore 5-lekshe se osht vapa modhe dhe dy gurabije 5-lekshe per neve te dy!
-Na ke baba ty leket bo i vrap n'pazar, ene vrej ktu: Ktheje kusurin n'shpi, se ta merr dreqi lekuren... :p 🤗loolloollool

IMG_20200413_125359.jpg
 
Macbook Air Apple M2 chip with 8 Core CPU 10 core GPU, 16 core Neural Engine, midnight color, 16 GB RAM, 512 TB SSD, 67W power adapter
 
Top