• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do thoje ne varrimin tim?:P

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
O yll shtjeri cik vaj kandilit tim sa te vej para kta mizerjet lol lol
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Sdramatizohuni pak sepse eshte teme tek humori :p
Pra cfare do thonit tek varrimi i anetarit siper ose me deshire te nje x anetari

Po e nis une.
Tek varrimi i evit psh :

Ke qene nje njeri i mire dikur. Mbaj mend sa here jemi zene
e doja te thoja qe sjam penduar per asnjehere te vetme :)
Ok do na mungojne oret e kreativi8-it qe ti ben...ama gezohem qe te kam njohur.
Per emrin Morena per gallatat tek sofra vlonjate etj etj
Ah dhe dicka te fundit strnz nese sdo vdisje ti do te vrisja une thjeshte na lehtesove pune lol

Mos kini seder por shprehuni :p
Dat ass
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
I rreshqiti kemba ne nje lekure banane dhe kelltuq iku tek te shumtit
Ishte shume zoteri
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Se i kendoi gruas se osman ages .dhe ai ja puthi ballin me nje puthje pa kthim ne jete.
Mu dhimb shume se i ngeli ne mes kenga kam dyqanin te selvia osman aga
Me mire e ema se e bija... ketu iku i shkreti
 
Top