• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë është më mirë se një shpirt binjak?

Hera

Βιβλίο φάγος
Çfarë është më mirë se një shpirt binjak?

https://ads1.medium.al/www/delivery/lg.php?bannerid=507&campaignid=68&zoneid=254&loc=https%3A%2F%2Flajmifundit.al%2F2020%2F03%2F08%2Fcfare-është-me-mire-se-një-shpirt-binjak%2F&referer=https%3A%2F%2Flajmifundit.al%2Fcategory%2Flajmi-i-fundit%2F&cb=315e9e734fTë gjesh flirtin tënd binjak- njeriun që do ta çojë marrëdhënien tuaj në një nivel që s’e keni përjetuar kurrë më parë dhe do ta keni përgjithmonë.
Ky flirti binjak është praktikisht “gjysma tjetër e shpirtit tuaj”. Është ai njeri që do t’ju bëjë të ndiheni të përmbushur, pasi ata janë pasqyra juaj. Sa e bukur duket, aq edhe sfiduese është në të vërtetë.
Flirti juaj binjak është me siguri shpirti binjak, por një shpirt binjak nuk është gjithnjë i tillë.

Si ta kuptojmë që e kemi gjetur?!

1. Ndjeni një tërheqje magjike mes jush.
2. Keni një ndjesi të çuditshme familjariteti dhe ndiheni të sigurtë në praninë e tij.
3. Edhe pse s’jeni takuar më parë, ndiheni sikur njiheni prej vitesh.
4. Pasqyroni frikërat dhe pasiguritë e njëri tjetrit.
5. Lidhja fizike që ndani është e paparë dhe mund të merreni vesh vetëm duke dërguar energji.
6. Nxirni më të mirën e personit tjetër, por e sfidoni gjithashtu!

Po kur keni gjetur shpirtin binjak?

1. Do të ndjeni se çdo gjë po shkon në vendin e vet
2. Gjysma tjetër do t’ju ndihmojë të qartësoni problemet
3. Do ta keni më të thjeshtë të afroheni me njerëzit
4. Do t’ju hapen horizonte të reja
5. Edhe njerëzit rreth jush do të gjejnë dashurinë!

LajmiFundit.al
 
Top