• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Pershendetje te gjithve

Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
une kam deshire qe neser te bej qofte korçe, por si korçaret s'di ti bej :qu:
ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.


Gatim te mbare
 
Last edited by a moderator:

Baboon

Next time if you're short, you can borrow mine
Pule (jo qytetare lol katunare) po për pak më shpëtoi pa u djeg 🤣
IMG_20200809_121802.jpg
 
  • Habi
Reactions: NGU

Arfenilla

Themelues i Forumit
pilaf,kungullesha,mish ,sallaten se nxora ne foto se e bera me von e pritoja😝A1903BE2-714D-49AA-93DD-1217D2B0E000.png
 
Top