• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
E0851F66-73C5-4DED-B364-F6DBB68D92B5.jpeg
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Po njejt pra... une ngordh per panetone.. dhe ktu so gje fort kollaj lol
Un sjam shum per panettone ... preferoj pandoro. Por prap si prap me bejn aciditet dhe nuk ndihem mir pasi i haj...
Vjet ordinova 2 vegane dhe ishin super bomb.
Ket vit ma solli my blonde
 

Endrra

VIP
Un sjam shum per panettone ... preferoj pandoro. Por prap si prap me bejn aciditet dhe nuk ndihem mir pasi i haj...
Vjet ordinova 2 vegane dhe ishin super bomb.
Ket vit ma solli my blonde
Jo jo une ato me shume rrush te thate dhe portokalle ato clasiket..mmm
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Thx e vleresoj! :)

Do te lajmeroj ndonje dite te hapet koha te ulemi jashte se ne ambjent te mbyllur sma mban.
Nese ne mendjen e ke tek une, sorry por ne dimer nuk i hap dot vetratat sepse era detit na ngriti ne ajer, ne vere eshte kenaqesi me vete 😍
 
Jo vetem sot por u be nja dy muaj qe e bej pernate.
Qeroj shege, portokall, karota, ftua, mandarine,molle, etj dhe bej leng per te tere.
Quhet?
😁

Por kohen me te madhe ma merr larja e shtrydheses😡
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Jo vetem sot por u be nja dy muaj qe e bej pernate.
Qeroj shege, portokall, karota, ftua, mandarine,molle, etj dhe bej leng per te tere.
Quhet?
😁

Por kohen me te madhe ma merr larja e shtrydheses😡
qyy robi i shendetshem ahahahahahahah.
si nuk quhesh o portokall. ahahahhahahahahaha
 

Hope

◕‿◕
Jo vetem sot por u be nja dy muaj qe e bej pernate.
Qeroj shege, portokall, karota, ftua, mandarine,molle, etj dhe bej leng per te tere.
Quhet?
😁

Por kohen me te madhe ma merr larja e shtrydheses😡
Blij makine larese, e ja ku u zgjidh problemi :p

Sa per temen : sallate me sallate dhe avokado :p
 
Private conversations
Help Users
    Top