• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Te thajme zorren me fasule,lere mos e pyet😝
Hahahahhaa o Iva seriozisht une vdes per dimrin..vetem sepse e shijoj shume gjellen e ngrohte sec ka nje shije te mire...
Ne vere dhe kosi sec merr nje te tharrtuar qe nuk ka njeri ta fusi ne goje hahahaha
Dimrit i shkojne shume te tera...turshi do ti aaa...peshk aaa...fasule aaa..dollma aaa eee nejse se na u hap oreksi hahahhaa
 
  • Love
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Hahahahhaa o Iva seriozisht une vdes per dimrin..vetem sepse e shijoj shume gjellen e ngrohte sec ka nje shije te mire...
Ne vere dhe kosi sec merr nje te tharrtuar qe nuk ka njeri ta fusi ne goje hahahaha
Dimrit i shkojne shume te tera...turshi do ti aaa...peshk aaa...fasule aaa..dollma aaa eee nejse se na u hap oreksi hahahhaa
Oh dhjetor ku jeee?!
E sidomos ato turshite te bera nga mami,e dollma me pule 😋😋😋😋😋
Moj ne te thella me fute,cpate se mezi po pres ti shijoj tek mami te gjitha😍😍😍
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Oh dhjetor ku jeee?!
E sidomos ato turshite te bera nga mami,e dollma me pule 😋😋😋😋😋
Moj ne te thella me fute,cpate se mezi po pres ti shijoj tek mami te gjitha😍😍😍
Je me fat qe vazhdon ti shijosh nga duart e saj...
Une shijoj gatimet e mamit zakonisht ne vere...kur vjen me pushime...e qe skane lidhje fare me ushqimet e dimrit...tav me patellxhan dhe domate e kastravec hahahha
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Je me fat qe vazhdon ti shijosh nga duart e saj...
Une shijoj gatimet e mamit zakonisht ne vere...kur vjen me pushime...e qe skane lidhje fare me ushqimet e dimrit...tav me patellxhan dhe domate e kastravec hahahha
E besoj me forcen e shpirtit qe ska rendesi se cfare gatuhet,por sa dashuri ka ne ate gatim.
Edhe nje kore buke te ngrohte ta hash prane nenes,e ke vene re sa shijon?!
Ohhh tju jap Zoti shendet perhere cdo nene🙂🥰
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
E besoj me forcen e shpirtit qe ska rendesi se cfare gatuhet,por sa dashuri ka ne ate gatim.
Edhe nje kore buke te ngrohte ta hash prane nenes,e ke vene re sa shijon?!
Ohhh tju jap Zoti shendet perhere cdo nene🙂🥰
Eshte e vertet...ndoshta prania e saj i jep shije cdo ushqimi e cdo gjeje qe na rrethon...
 
  • Love
Reactions: Ivy
Top