• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë gline jan kto ?

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
[18:43] Closing Link: Banditos[79.106.255.31] (User has been banned from Albnetwork.net (error ؛»[ذمRkNesS]؛[§©®i‏T]«؛))

dhe mi dergon logset nga një chat tjeter dhe ip


[18:42] <DarKSouL> Banditos je per te te iq iher fisin?
[18:42] * eri slaps elvira around a bit with a large fishbot
[18:42] <+[Mr_KiNg]> Hmm
[18:42] * eri slaps Primadonna around a bit with a large fishbot
[18:42] <+[Mr_KiNg]> Banditos Bjeri
[18:44] <DarKSouL> (18:45:49) Banditos (Br@EF201173.13DD088D.F2B0CD48.IP) Doli Nga Serveri Me Arsyen (User has been banned from Albnetwork.net (error
[18:44] <Banditos> thuj ktij dhom krimbit
[18:44] <DarKSouL> hahahahahahahahha\
[18:44] <DarKSouL> ku e ke vhost?
[18:44] <@alma> [Mr_KiNg]: lene se e kemi per gallat ket Banditos
[18:44] <DarKSouL> lol
[18:44] <DarKSouL> asigjo sdo kesh


Ju lutem do veni rregull ne kte moment jam me shun nuk futem dot
Po ju rikujtoj se jam pjestar i stafit aop #shqiperia #ndihme #stafi
vetem nji kalama i bo kto veprime .
 

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Pe: çfarë gline jan kto ?

18:55] -Shqiperia.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
[18:55] -Shqiperia.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
[18:55] -Shqiperia.Albnetwork.net- *** You are banned from Albnetwork.net (Too many invalid passwords)
[18:55] Closing Link: Banditos[79.106.255.31] (User has been banned from Albnetwork.net (Too many invalid passwords))


po provoj te futem prap shife ca me nxjerr kush i bo kto lojra ju lutem as jam identifikuar fare se kam pasur shun
 

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Pe: çfarë gline jan kto ?

[18:58] <@DarKSouL> (18:45:49) Banditos (Br@EF201173.13DD088D.F2B0CD48.IP) Doli Nga Serveri Me Arsyen (User has been banned from Albnetwork.net (error ؛»[ذمRkNesS]؛[§©®i‏T]«؛
[18:58] <@DarKSouL> banditos kte e bera un padashje
[18:58] <@DarKSouL> kurse per tjeter sdi gjo
[18:58] <+Banditos> si pa dashje
[18:58] <@DarKSouL> shtypa gabim f12
[18:58] <+Banditos> [18:42] <DarKSouL> Banditos je per te te iq iher fisin?
[18:59] <@DarKSouL> ca lidhje ka ky logs?

futem nga sherbimet dhe nuk me lejon te flas as me JULIAN_IT

[19:00] * DarKSouL sets mode: +b *!*@1D1F718.13DD088D.F2B0CD48.IP
[BAN për Nickun]: Banditos
[19:00] * You were kicked by DarKSouL (Nuk Lejohet Qendrimi Pa Access Ne #Sherbimet)
[19:00] * Attempting to rejoin channel #Sherbimet

Nuk di ca te them thot shtypa f12 gabim
glinen nuk e hoqi me beri shun me thot ku eke vhost cjan kto veprime ?????????????????????
 

N3VR1K

Antar Aktiv
Titulli: çfarë gline jan kto ?

ueeee sa keq te paska ndodh vlla ky jo duhet denuar me heqje access por duhet heq pergjithmon accessi nuk jan shembullor tipa te tille te pakten ne /os staff dhe as per staf nuk është ky Ircop pa pervoj.
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Titulli: çfarë gline jan kto ?

ju deri sot ishit tu u shajt me njeri tjetrin, tani u bot shok?
sa patetik që jeni!
 
Top