• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare je ti nga besimi, shqiptar katolik, mysliman apo pagan?

Henry-&

Antarë i Respektuar
I mjeri njeri sa i vogel qe je!!
Akoma me teologira 😛 dhe me gjera te tilla, qe te shtrengojne mendjen dhe te zbehin shpirtin.
I mjeri njeri qe nuk u bane nje here te vetme Njeri, ashtu sikurse dikush te quajte me hipokrizine me te madhe Human 😂, ktu pastaj te vjen me qesh.
Dhe pastaj hedh syte nga qielli dhe shikon me shpresen qe dikush te vije e na shpetoje, ndoshta edhe Jezu apo Muhamedi.... apo dicka tjeter e ngjashme.....por kot presim!!!

Pastaj kupton qe je vetem ti me Unin tend dhe futesh ne ate universin ku ti je nje Uliks....per te zbuluar ate dimensionin ku fshihet sekreti i zanafilles se njeriut..

Te tjerat brockullaaaa e brockulla pa fund...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ndonjehere me vjen te qesh, e ndonjehere te qaj me guximin qe kemi tjetrin per me e tall!
 
Top