• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe vertet sheh mendja e jo syri ... si ka mundesi qe skam kuptuar asgje deri tani...???
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

nje person qe pashe ne rruge:(
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa i mir qe paska qelluar ky rrushi ksaj rradhe...e paska aromen tamam si rrushi ne Shqiperi.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot kam puniar me qef :D Vertet vape por me qef :D

21 dhe sot

 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ehhhh....jam nisur me pushime qe tani :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ku te le vapa te mendosh shume LOL.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Shqiperia totalisht rrumpalle dhe made in jungla , te gjith njerezit pa perjashtim sikun kan ardh nga vietnami te vram te zoti , pa pik kulture dhe pa pik shijesh mostraaaa.
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

shiu, bubullimat, vetetimat e fuqishme qe ran sot..pas shume kohesh :S
 

Network

Antar Aktiv
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

nga nje dielll qe shkelqente deri nga dreka dhe shiu i darkes qe na paralizoiii komplettt (Angli esapi)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur je dakord me mendimin e tyre,je mik...Kur i kundershton je armik,papjekuri apo paobjektivitet LOL
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

takimi me soulmind :D
sa keq qe s ndenjem dot me shume :(
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe disa njerez sdo mund te te marrin kurre seriozisht ne ato qe thua e ne ato qe kerkon...
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje dite ku dielli mungon ... Por perseri eshte shume vape ...:(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jeta ime.... cdo dite me befason me fjalit qe meson :) edhe pak ka ditelindjen, po rritet jeta ime. :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Si nuk na erdhi cik vere Shqiperie:(
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa vap dhe neser fillojne zbritjet ketej time for shoping :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tangat kan plas ne mase tani me kte sezon vere u knoqa :).Ishalla vitin tjeter plas nudizmi tja kalojm europes.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa te zgjuar femijet e 1001 Pse:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Veshtire te behesh budallaqe sot,eshte shtuar konkurrenca:(
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kitrra mka bo pershtypje :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Vetja ime qe ndihet mire .....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse nuk eshte moda e viteve 30-40 ku edhe meshjkujt vishin rroba banjo trupppppppp ....bah jan bere me keq se femrat, nuk veshin me boxer :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Shyqyre qe eshte pak me fresket sot se plasem. Te pakten e parashikuan njehere sakt motin keta talanet,lol
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe vertet "dardha e ka bishin mbrapa" cte mbjellesh do korresh, kurh flet per te tjeret shume shpejt i varet pas buze... keshtu po qe me pelqen...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Trazimet, qe ndodhin keto dite ne qytezen time. Cdo dite, ne cdo moment nga mengjesi - ne mbremje, qyteza vlon nga veturat dhe borit e tyre. Kan bere syneti (i kan shartu pecin nje cuni) dhe jane hallakat e dalldise graria qytezes poshte - perpjet me vetura, fustana e frizura. Ngjitur gocat n'dritare t'vetures tu shpreh dalldine n'maksimum. Ore, pse kaq shume trazohen graria per nje shartim t'pecit t'cunit. Cfare i lidh kjo dalldi me kete pune??????? :-":hello::p
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Diteve te fundit me kan hy ne qef kogja Qokolladat !
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top