• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Dielli nxehte sot mbazdite
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot si dite e dashurise qe eshte pervec se kengeve plot lumturi, vendosem dicka une me shoqen time
Ndersa te gjithe po flinin akoma, beme zemra me letra dhe siper 'We love you X (emri i tij) vec cunave :p

Dhuroni sa me sh dashuri :)
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

nje forum rinor , ktu ne shqip . kishin nderrmar nje nisme humanitare ne ndihme te nje vogelushi . sikur dhe ktu...qe ndoshta dhe ky forum te le gjurme tek dikush .
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot si per Shen Valentin (nje fest shum materialiste) ne Erseke nje cift rreth te dyzetave e kishin festuar alla Shakspeare.
Festat i kthejm ne mort... Ne e bejm me se miri!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

...profesori qe do me na mbajt me te mira, perhere para se te filloj msimi hyn ne youtube dhe na ve muzike me volum te larte qe te qetesojme trute Lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Si dit feste,koha mbajti shkelqyher :D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Një thënie që nuk ja kisha vënë shumë veshin por që është goxha e vërtetë kur sheh disa ''femra'' :D ''Femra,sa më shumë të thërrasë natën aq më e qetë edhe normale është ditën''
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam rene ne dashuri keq fare , me dike ne forum , te puth fort tkam ne mendje cdo nate !
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

gjithshka qe njeriun e ben te ndjehet i pa fuqishem,,ndodhet vetem ne koken e tij.
sepse nese sdo te deshiroja te shkatrroj ato qe dua,,nuk do te shkatrroja kurr me ne jete!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Te gjykosh tjetrin duke u bazuar tek vetja eshte me plote goje : INJORANCE PURO:)
 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe ti leshosh nje sy detit,,po shikoke me shum sy!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ngela duke ngrën ëmbëlsira. :cokt:
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Njerezimi qe ka shkalluar nga trut e kokes dhe po vrasim njeri tjetrin per hic gje. :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Hej po ju burrat pse nuk dini te beni gje eee :p

Ngriti tavolinen pasi hengrem darke ky imi. oh faleminderit zemer i thash se po pertoja. E mire e qete un....Shkoj ne tualet (banje :p) e shoh ne toke therrimet plot. Se i zgjuari e kishte shkundur ne bide peceten, po me shume ne toke. oiiiiiii nervat mua....po ca ke bere i them. Ou ty keq te ndihmosh keq mos te ndihmosh...Po me ndihmove keshtu me mire mos bej pun fare i thash....Mu desh ta laja banjen nga e para........Booooo sa te ngathet..pseeeee pseeeeeeeee :wc::jo:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Hej po ju burrat pse nuk dini te beni gje eee :p

Ngriti tavolinen pasi hengrem darke ky imi. oh faleminderit zemer i thash se po pertoja. E mire e qete un....Shkoj ne tualet (banje :p) e shoh ne toke therrimet plot. Se i zgjuari e kishte shkundur ne bide peceten, po me shume ne toke. oiiiiiii nervat mua....po ca ke bere i them. Ou ty keq te ndihmosh keq mos te ndihmosh...Po me ndihmove keshtu me mire mos bej pun fare i thash....Mu desh ta laja banjen nga e para........Booooo sa te ngathet..pseeeee pseeeeeeeee :wc::jo:

Pse nuk ja le ta pastronte ai banjon...keshtu do mesonte per heren tjeter..;)
Pale ti japesh rrobat ti hekurose, ti djeg fare ai i yti..:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa me knaq ky festivali i cirkut te Monte Karlos...s'po shqitesha dot nga TV-ja :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po ku te con mushka oreeeeeeeeee.....Po nuk behet keshtu oreeeeeeeeeeeeee!

Me la pershtypje ndeshja.....merzit ne kulm!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe shoku im me i ngusht per pak desh vdiq :(
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ndersa sot po ikja ne supermarket edhe njerez qe hynin e dilnin me canta e gjera
Edhe qielli i vrejtur, nje ere e ngrire qe te copetonte mollezat e faqeve, dhe mua kujtua Durresi pikerisht sapo zbret nga trageti i ngrohte
ku era e detit te merr floket me vete
Dhe une per here te pare pas aq sh kohesh ndjeva deshiren te isha atje ne ate mom, ehhh :(
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Keta kengetaret qe provojn "te kendojne" kenget me te mira te nje grupi...ridicoli!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam ore qe zihem me nje shoqe.
Nese une skam asgje kunder nje personi gay, apo ciftit, dhe une i uroj vetes nje femi normal smund te jete e drejta ime?

Skuptoj pse njerezit behen aq hiprokrit aq mendjehapur te leshit ku koncepti
i tyre i jetes eshte i perbere nga emisioni 'Le Iene' ma che caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavolo!!!!!!!!!!
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur bejne edhe ca sikur kane sens te larte humori, mos ngelte njeri ne kembe..:p:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pershtypja dites: Vjehrra shqiptare shtrig:gjyshe: ( shyqyr Zotit qe imja eshte embelsire :inlove::puthje:), e cila nuk eshte dakord qe i persosuri saj djal, te mari nuse te huaj ( pavarsisht se nusja eshte goce persembari, me shkolle, ne vend te vete, punon, nuk pret ta mirembaj ai, biles ska asgje kunder te jetoj me vjehrren mqs ashtu e kerkon tradita).
Vjehrra jeton pervete jashtetit, vajza e vjehres eshte e lidhur me nje francez, pa asnje kundershtim nga mamushi.

Eh komedi me vete, as e di ca ti them "ish"-nuses, mire qe shpetove nga nje burre qe 30 vjec i lejon mamase ti drejtoj jeten, apo gjynah qe te ndodhi keshtu qe edhe pse gjete dike qe te pershtatet, gjeti dikush te nderhy e te vendosi per jeten tuaj.
 
  • Më pëlqen
Reactions: E3

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Protestat super te cmendura kunder rritjes se cmimit te energjise elektrike !!!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Era e cigares se duroj dot me , u bera 5 muaj qe se pi sot hyra me 1 lokal ishte full me tym cigare me vjen te vjell tani jam keq pfffff, gje me te shpifme spaska .
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ta kesh kaq inat dike dhe ironia e fatit ta sjelle
para duke buzeqeshur dhe te thote do jemi
kolege ne pune .....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top