• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Banoret e Big Brother Albania 6 turp e faqezes te gjithe nga 20 vejc deri 40 vjec ulerisnin dhe publiku dhe Arbana
MBAJEEEEEEEEEE TEZEEEEEEEEEEEEEE MBAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ahhhahahahahahahahaahahahahhahahhahahah lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

hiti ksaj vere :p te pershendes yellow kokëkuqja , se e di qe te dridhet çik supi per kshu kongësh !

 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe sa here i jap makines me hyp nje adrenaline e papershkrueshme edhe sdua tia dij me per shpejtesine :D
Ndoshta sepse makina s'eshte e imja :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe sa here i jap makines me hyp nje adrenaline e papershkrueshme edhe sdua tia dij me per shpejtesine :D
Ndoshta sepse makina s'eshte e imja :p

Pse jeten me qera e ke marr !! :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Paska vajt dhe interneti neper male .Ah sali cna bere ,si le me dhi dhe lope i solle dhe internetin ne maj malit lol lol lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

pse te shqeteson ky fakt ty cent ?

Ah, kur bej me teper gjume ndihem me e lodhur,
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

....Pse kta te BB rrin me syze dielli brenda :S
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Plaset duke me fshire postimet :p (vec do behem me e keqe buahaha buahah buaha
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbaroj dhe seria e Spartacus :( .. një nga më të bukurat ..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

komentet dhe sherri ne forum :p... se marr vesht pse futeni tgjith ne fundjave :(, me iken mundesia ti ndjek live :p... Lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qenkam shume hormonal sot, shyqyr qe jam vetem tek puna ne qetesine time :S
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kush ja vodhi ,,,,kush ja vodhi temen Nicktjeter ahahahahahahahh
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Lemshe mendimesh, ndjenjash, perjetimesh qe permblidhen ne ni '':)''
 
Redaktimi i fundit:

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbreme mu ka djek nje llampe makines,e po pertoj shume ta nderroj sot :(
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

eshte mekanike :p :D
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me vjen mire por je shume larg :$
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Asgjë në fakt,nuk më bën më përshtypje,as injoranca,as lëpirja,as hipokrizia,asgjë e tillë.Ajo që më bën përshtypje është ajo puna e arave të babait,dikush po ja tregon më së miri :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Rroft guarana qe esht tu na majt gjalle...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje pyetje qe njeri kishte bere ne koment ne gazeten "START", e qe me la pershtypje:

" Megjithse ne shqiptaret shquhemi si liridashes, si ka mundesi qe nga viti 1469 deri ne fund te shekullit te 19 per 400 vjet nuk ka asnje kryengritje serioze ndaj osmaneve?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe zekthi eshte paraqitur shume me heret se herave tjera dhe me sa duket po bene kerdine.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe kam filluar te zgjohem me mendjen diku larg, jo ne shpine time, s'me pelqen :S
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe me paskan fshire postimet qe bera dje. E nga ku i kishin fshire, nje teme qe fundja chit-chat eshte. Po fajin e ka Iron_Leon me deshirat e tij provokuese :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

US bomb kills 30 at Afghan wedding

Ky titull ne internet. Askush se permend ne media, jane te zene me tragjedine ne Boston
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ky djelli pranveror ju beka dem njerzve......
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top