• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Keta dy rrjeshtat qe shkrova tani:

I bashkova te gjitha kujtimet i hodha ne nje grusht yjesh,dhe universi mori drite ne netet me shi,
ne ato me vrensir dhe ato te ftohta..:))
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Se si kam ndejt kto dite pa FV-ne?
Sa terheqes qe eshte dreqi!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Bomba se ka leshu nick lol
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

e kush tha qe Fv eshte humbje kohe?:p
Une e kam thene moter ! Po ke harru ndoshta .

Deshiron argument ? Ke temat koti qe si hyn askujt ne pune . Dhe cka perfitojme prej ketyre temave ? Asgje , vetem kalimin e kohes ose mbytjen e kohes me gjera koti . E per te cilen kohe do te japim pergjegjesi nje dite . Zoti na udhezofte !

Ketu po i beje autokritike vetes (kjo si pershtypje) qe pakez njerez ket e bejne !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ishte shaka ai postim i imi o ceni:D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse te kishte vajtur mendja qe sot do kthehesha une
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Koha fantastike dita e bukur mes miqsh!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Shiu i furishem i pasdites,ishte shi shume i dendur vjeshtor..:))
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jo mua gripiiiiiiiii
Jo muaaaaaaaaa gripiiiiiiiiiiiiiiiii jojojo jo jo jo
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur mes lotesh merzie shef fytyren tende dhe gjen 1000 arsye te qeshesh
Zot flm qe me ke bekuar per ato cfare me ke dhene ...te jam mirenjohse
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Koha me diell ku ishte pikrisht per piknik.,,,,edhe pse muaj nentor.
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe i kisha postu nja dy kenge mbreme dhe qe qenkan zhduke pa nam e pa nishan.

prova prova 1 2 3 test test ... :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe i kisha postu nja dy kenge mbreme dhe qe qenkan zhduke pa nam e pa nishan.

prova prova 1 2 3 test test ... :p
shtttt tashi :p pa zhurem..ahhahahahaha,ka probleme forumi e mua mu zhduken ca positme
ishin te mira :p se ti ke shije muzikore shume te mira,na iken pa pasuru cik silogjin e degjimit....:))

Pershtypje ja forumi sa te na stabilizohet cik :) 

Aver

VIP
Titulli: Pe: Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

shtttt tashi :p pa zhurem..ahhahahahaha,ka probleme forumi e mua mu zhduken ca positme
ishin te mira :p se ti ke shije muzikore shume te mira,na iken pa pasuru cik silogjin e degjimit....:))

Pershtypje ja forumi sa te na stabilizohet cik :)Oooo flm per komplimentejshen :p


Vetem rregullojeni forumin ju... se jo ato dy kenge, por edhe 2000 tjera do t'i postoj ; )
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Edhe pse ne e dijme qe kjo ''bote'' eshte mashtruese , prap ne mashtrohemi me te !
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Në fund të fundit çfarë është një kujtim???
Asgjë.. Nuk mund ta prekësh, nuk mund ta shohësh; Por është aq i madh sa nuk mund ta shkatërrosh...

Por ai ty po!
 

Kaqanikasja

Kaçanikasja
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjith ata kontrolla qe kemi pas eiiiiiiiii fundi I vitit mos vet
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

A dolet te shendosh se paku?
 

Dukat

Antar Aktiv
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me beri pershtypje kujdesi i disa meshkujve per disa vajza
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Hahhahahaa
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mungesa e rrymës sot, patëm vetëm 2 orë gjatë ditës . I qoj selame më të sinqerta KEDS-it Piiip Pipppppp Pippppp . Amin :D
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe jam tap ne kto momente ...lol ...
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Lufta e brendshme....te te shkruaj a jo?
Ok jo..tung
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top