• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Daisy

Anëtar i Respektuar
Kishte 146 te prekur ke zina e tyre.

Per ceshtje privacie te tyre spo e shkruaj se ku ndjese. Jane te rinj me moshe dhe te shendetshem.
e di qe eshte wrong kjo qe po them
Por me mire tani sesa me vone
Tani te pakten Po meren me rastet me vone do jete lufte.... kshu e shof une

Uroj te behen mire sa me shpejt
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kam dy bileta, nji me albwings dhe nji me british airways, por kjo e fundit eshte e preonotuar nepermjet trip air.

Nuk eshte ideja e refund me patjeter sepse e kuptojme situaten, por kur ste pergjigjen ne asnje forme te ik menja lol
as nuk do shtyhen jo lol

its over now :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Mire flying airlines por me tregoi gishtin dhe booking me expedia ket vit. Me tha hiq non refundable per guests kur te cancel se do ti japim ne. Nashi cojne email shif se per shkak te covidit do ju japim lesht :D
ta paska njul e booking lol
 

Marla

Rootless Tree!
Sa largpamese jam o zot o zot

Para dy vitesh bera 1 kontrate qeraje afatgjate. Vendosa vete nga koka ime ke noterja dmth 1 klauzole ne rast fatkeqsie natyrore apo force madhore 0 detyrim. Ne ate kohe qeshen me mua duke shoqeruar dhe me detaje te tipit ti smbush etj etj :D

Sot me thane te q...sha nostradamusin si je bo lol
 
Last edited:

Marla

Rootless Tree!
Se mu kto pershtypjet me vijne 100 cope iheresh lol

Po degjoj lajmet. USA po heq gjithe shtetasit amerikane nga Albania. It smells like trouble or beggining of the end.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Se mu kto pershtypjet me vijne 100 cope iheresh lol

Po degjoj lajmet. USA po heq gjithe shtetasit amerikane nga Albania. It smells like trouble or beggining of the end.
po shtetasit shqiptare do i sjelli ketej?
 

Marla

Rootless Tree!
po shtetasit shqiptare do i sjelli ketej?
Nope. Mbetet i njejte legjislacioni per azilkerkuesit dhe nenshtatasit sipas rregullave nderkombetare.

However ska asnje flight usa al ose anasjelltas jane stopuar. Vetem ky avion do udhetoje per te marre shtetasit amerikane.
 

Marla

Rootless Tree!
Po e them e 1 pershtypje tjeter dhe e mbylla per sot. lol

E mbani mend profecine alla shqiptare qe ne do hyjme ne europe kur shtetet e europes te dalin prej saj? Do thoni ju shqipot jan futen poles se ja po na fusin ne BE.

Kurse une do them po permbushet profecia.. ja psh britania na la targen nderkohe mbas saj jam e sigurt qe dhs italia do i lej targen BEse qe e la ne meshire te fatit.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
U bo me then a doni mo per Marla mastro lindon :D kaja nonen nashi pervec larjes se dhembeve 3 here ne dite shoqerohet dhe 1 shtup banjes sa here futemi lol

@Frank Jam mire jam mire vec me wc po flas lol
edhe stilin e qenefit e paskena isoj lol ...koincidence valle ? :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top