• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

Kansas City Shuffle.
U bo me then a doni mo per Marla mastro lindon :D kaja nonen nashi pervec larjes se dhembeve 3 here ne dite shoqerohet dhe 1 shtup banjes sa here futemi lol

@Frank Jam mire jam mire vec me wc po flas lol
Ku po shkon kjo bote?!
Nese ne kushte normale nje femer te pershendeste me nje kenge, poezi, foto natyre, stil veshjeje, etj etj etj...

...ne kushtet e sotme na pershendesin me wc, detergjente, maska, dezinfektant etj etj etj...

Ku po shkon kjo bote?!
😂😂😂😂

@WxP taget se iken prape 🤣
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Si per kastile
Ti ke 15 vjet qe e kerkon dhe te del sot ahahahahaha
 

Hope

◕‿◕
Eshte e pamundur pra.
Sepse ne endrra nuk krijojme dot fytyra njerezish...jane fytyra qe ne kemi pare diku se sben.
Mund te enderrosh dike sic e imagjinon.
Duke lexuar ose biseduar me dike qe si ke pare surratin e as nuk i ke degjuar zerin, mund te fillosh ta njohesh e ta perfytyrosh ne nje menyre X (qe shpesh here ska asgje te bej me realitetin). E me tej mund te enderrosh dike, se fundja endrra eshte nje imagjinate fiktive, ska asgje konkrete, truri mund ti japi cfare forme te doj realitetit qe enderron :p
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Ajo qe ndodhi mbreme ne Kosove eshte nje turp dhe fytyra e vertete e politiqenerve te cilet ne nje periudhe pandemie si kjo e kane mendjen te zihen per karrige e pushtet. Uroj qe populli i Kosoves ta kete kuptuar se kush eshte fytyra e vertete e hienave pseudo patriote si Thaci, Hardinaj, Veseli and co.
Turp tju vije, plehra
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ja qe pune paska edhe ne kto kohe te panjohura, por duhen profesionista 😝

F200041D-03E4-4297-894E-7A914E332A0C.jpeg
 

Hope

◕‿◕
Dita telefonave sot, e si perfundim secili me thot tjeter gje e prit se te mar prap, te flas me parafolsin....
 
  • Like
Reactions: Vie

Arfenilla

Themelues i Forumit
sa ndryshoi ora policore ktu gjith dolen🤦‍♀️Thu se iku virusi🤣zot shpetona se jemi pa mekate.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top