• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"?? :p

Mua me beri dicka parmbreme:
Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...

Shiko fotografinë 31943

p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate :D
 

Attachments

DeliriumMind

System Error
"Te mora ty ntelefon me cfry hallet e mia sepse e di qe je gjithmon solare dhe me humor te mire"

Kam qesh me lot nderkoh qe e traumatizova me 2 minuta bised lol lol lol
Nuk e di nese do gjej mo kurajo tme marri prap 🙈
 
Sa kalon uren e Gjoles, lartesia e Nord Park postbllok.
Shikon polici ne sedilje maske, shishe alkoli, pako doreza dhe letra te lagura.
Nga je?
Nga Durresi.
Ecccccc, eccccccc .
Na letrat....
Ec re te thashe, ik, jepi gaz 🤣🤣🤣
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Isha gjithe stress, mora ne tel mbesen..se vetem ajo me dergon ne bote tjeter..
Hala la fatina mi ha pleso un altlo dentino quando vieni pel vedele...
Hala me ka mal fatina lembin tjetel kul do vis ta sikos....
Kur te mesosh shkronjen R
Ok l..l.l...l..l...l
Quando vieni??
 
Princesha ime.
I dhashe nje ferrero rocher asaj nje mbretit.
Asaj i ra pertoke dhe cuni ja merr e do ta haje.
Ajo me seriozitet te plote-
Haje, haje , ajo eshte me korona, haje ti haje 🤣
 

Desa

Temet Nosce
Me lot më bëri kjo 😂
James Hetfield më vjen keq për ty 😕😂

 

DeliriumMind

System Error
Kapi perplasi dicka te frigoriferi dhe i gjujta te suma dhe cik te dora.
Me pas i hoqa lodren dhe ja dhash prap sepse me kerkoi falje.
I putha dhe doren e vogel dhe me thot :"mami me puth dhe te suma " dhe me kthen kurrizin ne pritje te puthjes hahahaahahhaa
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Dje lexova qe Ricardo Cotarella presidenti i Assoenologi
"Shoqata e profesionstave te sektorit të verës" kishte shkruajtur se konsumimi i moderuar i verës mund të ndihmojë ne higjenen e gojes dhe të fytit ,pjesë, kjo e fundit ku mund të strehohen virusa ne raste infektimi.


Hiqjani goten shpejt
 
Top