• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Un ja ndreqi vetit disponimin spres mem shti me buzeqesh kerkush
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nuk e di a te qesh apo te qaj...
Mendoj ushtaret tane ne kohen e termetit benin foto per heroizma e nxirrnin ne portale perbpublicitet nderkohe qe vullnetaret e gjith botes por edhe te pjeses tjeter te shqiperise ishin per shembull dhe ekspert....
Gjithesesi te ben te qeshesh... ah edhe dicka ky udhetim turistik eshte sponsorizuar nga taksat e juaja...
 

Mogli

Fju fju
Gjest per tu pershendetur por ju sygjeroj ta shikoni vetem pa pranine e personave tjere
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Nje kenge
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nena ime🤣kur merr ne telefon daja apo tezet ..njhere flet diku1ore🤦‍♀️Sa ti mbaron bisedat per shkup e shkoder..pershendetet diten e mir diten e mir.kur prap ja nis🤣cka keni pas per drek?a ke fol me djal?🤣🤣kurr nuk mbaron biseda 🤦‍♀️🤣
 

MrsA

Mr. A
se kisha nigju kete ndonjeher... po skishte te tj afrikan afrika se si pak po i dukeshin 😂
Ruju te drejtën e autorit se eshte shprehje origjinale e posa sajume...
Po te kishte me shum afro atje do ishte prish korridori prej termetit😄😄😄
 
Top