• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Djali jem qe kur erdha nga pazari me tha shihh njera paska dal me ba pazar e zbukurume 😜😜😜 xhelozi jem ai
 

DeliriumMind

System Error
Ti je engjell mar.ti je zemer ca bishe ti
❤ zemer ti
Engjejt jan krijesa qe sjellin shum drit ne ket bot por qe jan gati te te sakrifikojne per bindjet/besimet e tyre...
Ndryshe nga demonet... you can be what you want with them 😁
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kjo shprehja:

Kohe karantine. Ne oborrin e fqinjit pashe fqinjin duke llafose me macen e tij. Kur i tregova qenit tim ra ne toke duke qeshur.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Disa muhabete te bera mbreme me dike akoma i mendoj e qesh me vete ....eshte i mrekullueshem
 
Top