• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

DeliriumMind

System Error
Hic...
Kur me kerkojne "llogari" me vjen gjithmon me qesh hahahahah qe ne fakt eshte gezim por sdi ta shpreh ndryshe 😅
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Mendimet e mira te bejne te ndihesh mire.
Po rrija shtrire dhe mu kujtua gjyshi. Kishte shtepine me nje oxhak qe e kisha shume qejf,kaloja atje shume kohe. Pas ca kohesh duke pare zjarrin ,shkendijat dhe i ngrihti me zinte gjumi aty anash oxhakut.
Gjyshi hiqte xhaketen e tij e me mbulonte.
Se si mu kujtua,se si mu krijua nje ndjesi e mire aq sa desh me zuri gjumi vertete :)

Kjo me beri te buzeqesh me shume se te tjerat. Dashuria.
 

DeliriumMind

System Error
Un : te vi dhe une me ty?
Cuni : jo ti mami jo... ik la shpine
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kshu eshte kur nuk i rref qe te vegjel
 
Top