• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per dreke sot?

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Nganjehere vras mendjen se cfare duhet te ha per dreke, keshtuqe mire do jete te na tregoni se ndoshta hapetitin duke lexuar ketu. :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nganjehere vras mendjen se cfare duhet te ha per dreke, keshtuqe mire do jete te na tregoni se ndoshta hapetitin duke lexuar ketu. :D
Cdo perime e ngelur ne frigo,futet ne uje dhe voila'..nje turli e mire. Haji. Te befte mire.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Problemi eshte qe une jam ne pune dhe dreken e porosis, prandaj e pyes se po qe per frigorifer shpie tek une vetem birra gjen lol lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Problemi eshte qe une jam ne pune dhe dreken e porosis, prandaj e pyes se po qe per frigorifer shpie tek une vetem birra gjen lol lol
Hmm. Mua kohet e fundit me apasionon shume ushqimi aziatik. Jo nudles ne kutia eee. Thjeshte ato mish-mashet qe bejne me pelqejne teper. Provo. Max i vjell merr leje per semundje e fito ca dite pushim.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
me iku oreksi fare tani Nick.. :p C'paske qen me cupe.. lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Hengra nje pretzel dhe do i fus dhe nje Red Bull per tretje :p
 

DeliriumMind

System Error
Mmmm pastrova tavolinen e cunit qe kishte lan mjesin... buk me nutella... biskota me Nutella... dhe cik qumesht me kakao lol
Rroft dieta
 

Didi

C'est la vie.
Bresaola, domate te vogla, grana + aceto balsamico di Modena.
 
Top