• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per dreke sot?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sallatra,dy tre lloje ndryshme,dhe lukaniko.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
speca tmusht :D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Po vras mendjen ca do porosis....
 

Desa

Temet Nosce
Sallatë frutash dhe një Protein Drink
 
  • Like
Reactions: Ivy
pizzoccheri di valchiavenna
pizzocheri valtellinese

Derr te eger me pure misri
 

Lauri

Anunnak
haha e imagjinova nga piata me derr te eger & pure misri lol tipike alpine :)
 
haha e imagjinova nga piata me derr te eger & pure misri lol tipike alpine :)
Lere se kam zbrit nga 2500mt mka dal derri nga hundet, po me kishte marr uria dhe me ra ne stomak e gjitha...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Doner
 

LoSsT

VIP
slow-cooker-casseroles-2507701-slow-cooker-sausage-lasagna_0_1.jpg


I gjo kshu
 
Top