• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per dreke sot?

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Paskam harru te ha dreke... Ja keshtu eshte kur hyn ketu, mire qe punet I shpjen ne djall por ene dreke harrojme te hame.... Yt matrapanzan.... lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Supe vetem
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vetem supe kam pire
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
PEshk te tiganisur,Gavros kisha.
E tani po ha ca fruta te thata,keto dit e kam tepru pak me ushqimin. :p
 

DeliriumMind

System Error
Edhe une gati si ju po shkoja , po bera marrveshje me frigoriferin 🤣🤣
Mos e hap aq shpesh deren tha se je shume hot e do me shkrish 😋
E lash te ngrir tani 🤣🤣🤣
Jo un se boj dot se me vjen gjynaf 😝
Ne fakt nuk e kam realisht problem ushqimin... gje tjeter kur me kap nervozi dhe i futem mir e mir deri sa lepij dhe therrimet.
Por tani cik jam fry se ngela ne shtepi. Sa te filloj pun, do kem koh fiks sa per kafet ne kemb 😐
 
Top