• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per dreke sot?

Delirium

Route 66 🚜
Jo un se boj dot se me vjen gjynaf 😝
Ne fakt nuk e kam problem realisht problem ushqimin... gje tjeter kur me kap nervozi dhe i futem mir e mir deri sa lepij dhe therrimet.
Por tani cik jam fry se ngela ne shtepi. Sa te filloj pun, do kem koh fiks sa per kafet ne kemb 😐
Fiskulture , vrap , mos abuzo shume me embelsirat , pi shume cigare . No alkol no gjona me gaz , lengje dhe shume uje .
Shife per 3 muaj do ndryshosh , po tjemi cift , per nje jav do ti hiqja 5 kg 🤣🤣🤣🤣
 

DeliriumMind

System Error
Fiskulture , vrap , mos abuzo shume me embelsirat , pi shume cigare . No alkol no gjona me gaz , lengje dhe shume uje .
Shife per 3 muaj do ndryshosh , po tjemi cift , per nje jav do ti hiqja 5 kg 🤣🤣🤣🤣
O hotboy te thyva nmes
Pse se di une? Do shtoja dhe cik stervitje intensive corpo a corpo 🤣
Per 1 muj hoqa 8 un po ik tani ahahahahah
Ne fakt kam fillu ne shtepi cik rassodamento se fiksim i kam shalet.
 

Delirium

Route 66 🚜
Ahh, Deli me peshen nuk luaj une,e kujdes ushqimin ,ecjen dhe cdo gje qe ndihmon ne nje trup te shendetshem.
Me pelqen , une desh shkova 80 , e frikshme , me shkon shendeti po jo aq , hoqa dore nga shume gjera .
U aktivizova na 3 muaj ne natyre edhe fiskulture , pa palester fare 🙂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me pelqen , une desh shkova 80 , e frikshme , me shkon shendeti po jo aq , hoqa dore nga shume gjera .
U aktivizova na 3 muaj ne natyre edhe fiskulture , pa palester fare 🙂
Eshte gje e mire kur trupi reagon shpejt ndaj kg qe merr,keshtu qe je me fat,qe sapo ke filluar aktivitetin fizik dhe kujdes ushqimin i ke humbur.
Ne fakt ne kete drejtim dhe une duhet me thene nene natyres flm,sepse drejt me thene une cdo ushqim e ha,nuk priovohem nga asgje,thjesht organizmi im me pak kujdes eshte ok,nuk marr pesh direkt.
 

Delirium

Route 66 🚜
Karantina mka detyru te mendoj dhe te reflektoj.
Dhe arrita ne konkluzionin qe... sbohem mo njeri hahahaha iku dhe shanci fundit ahahhah
Shiko ca do bejme , do hapim nje teme ose nje grup , 'palestra' .
Do bejme ushtrimet qe them une , ju do mundoheni ti realizoni sipas aftesive dhe deshires .
Nese avancojme , do kalojme faza 2 .
Hapim grupin ne wacap dhe aerobi ne kushtet e shtepise si te TVSH ne 1994
Karantina mka detyru te mendoj dhe te reflektoj.
Dhe arrita ne konkluzionin qe... sbohem mo njeri hahahaha iku dhe shanci fundit ahahhah
Mai nn dire mai 😎
 
Top