• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë kërkoj unë nga Qeveria ime?

Levina

L.E.V.I.N.A
Ka njerez qe duan qe qeveria te detyroje çdonjeri per pune, te shtrengoje dhe te denoje ate qe spunon, te tjere njerez duan qe qeveria te rregulloje jeten e cdo dite, te mbroje, te paguaje, te ndaloje e te shtyje cdo gje...etj etj

Une do kerkoja vetem dicka, qeveria ime te pergatiste dhe te zbatonte ligjet, ky eshte sherbimi me I madh qe mund te beje per mua dhe per shume te tjere
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Te legalizoje plazhet nudiste dhe shtepite publike... u meru populli tek liqenj artificial tu pergju ciftet...:)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dua qeveri me njerez real, jo qeveri kukell.
 

ZHIGO

wish me well...
Politika atje nk ndryshon me kete ketu, perderisa politikanet e mendojne si biznesmen veten dhe si biznes postin qe kan dhe jo ti sherbejne popullit.

Por ne gjithe keto vite populli si atje e si ketu nuk ndryshon. Para pelqen ta haj sa krahu gjithmon e te kenaqet me nje kore buk.
 
Top