• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ndodh pas nje humbje dashurie?!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Te duash dike dmth qe e dashuron ..une keshtu e di kete gje
Te duam eshte gje tjeter nga ajo dashuroj..ne duam familjaret miqet po jo dhe ti dashurojm..tjera ndjenja jan ato 🤦‍♀️
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Ne po flasim per nje linje tjeter dashurie pra...ne ate linje jam duke u shprehur une.....Afernila?
 

Ivy

.......
sepse ashtu asht
dashuri=perjetesi...dmth deri ne diten e funit te jetes.....mesa di une asnjera ktu nuk eshte 90 vjeçe dhe e martuar me njetin burre
Po sduhet te vdesim qe te themi dashuruam sepse njeriu e jeton perdite dashurine
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Pse nuk e pranoni qe dhemb shume humbja e nje dashurie? Po lexoj shume sikur dashuria eshte dicka pa e rendesishme.
Per mu humbja e dashnis eshte dhimbje .jeta vazhdon por ajo dashni ngel gjithmon ne shpirt
 
Po sduhet te vdesim qe te themi dashuruam sepse njeriu e jeton perdite dashurine
nuk duhet te vdes por diten qe mbyll syte njeriu dhe ka 1 partner ne krah ne ato momente atehere mund te thoje me plot goje qe DASHUROVA......kshu e mendoj une si profesor qe jam 🤪
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nuk eshte e njejt ndjenje si kur duam si kur dashurojm..mund te duam cdo dite..po jo te dashurojm..
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Po i bie shkurt,s`ka rendesi kush iku i pari nga nje lidhje.
Perfundimi eshte, humbja apo shuarja e nje dashurie.
Te gjithe i kemi provuar ndjenja te tilla.
Atehere nje pyetje e thjesht per te gjithe ne:
Cfare ndodh ne brendesine tone,kur nje dashuri na braktise?
Behemi me te forte,pas saj?
Dashurojme me pak,apo behemi me seleksionues?
Apo thjesht piqemi dhe mesojme te pranojme qe shume gjera ne jete kane nje fillim dhe do kene nje fund?
e nese eshte keshtu ,ku jane dashurit e perjetshme,apo jane thjeshte nje enderr e bukur njerzore?
Shume pyetje,eh ahahahahha
gjithesesi shprehi si tua doj qejfi. :p
 

Ivy

.......
Nese i ndodh nje fatkeqsi,qan qan e pushon
Nese iken se ashtu duhet,shpatullat drejte,barkun brenda,koken larte😝🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top